Keystone logo

8 MA Programy v Architektura Urbanismus 2024

Filtry

Filtry

 • MA
 • Architektura
 • Urbanismus
Studijní obory
 • Architektura (8)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MA Programy v Architektura Urbanismus

  Master of Arts je udělen studentům, kteří dokončí kurzy v různých koncentracích, včetně humanitních a výtvarných umění. Jako předpoklad musí studenti nejprve získat bakalářský titul. Jakmile získají titul MA, mohou pokračovat ve vysokoškolském vzdělávání nebo se připojit k pracovní síle.

  Co je MA v urbanistickém plánování? Získat magisterský titul v urbanistickém plánování vyžaduje, aby se studenti dozvěděli o dopravě, zločinu, vzdělání a životním prostředí v městských oblastech po celém světě. Mezi základní kurzy patří politika, finance a management. Studenti se mohou rozhodnout pro teorie a politiku za ekonomickým rozvojem a bydlení, o potřebě, aby se města staly ekologičtějšími, nebo o plánování rozvoje na mezinárodní úrovni. Mikroekonomie, statistické metody, analýza politik a finanční řízení jsou také součástí učebních osnov.

  Master of Arts v urbanistickém plánování učí jednotlivce široké spektrum dovedností. Studenti se často seznamují s plánováním zákona a legislativou, analytickým výzkumem, prezentací odborných zpráv, financováním a rozvojem politiky a strategickým myšlením. Mohou také rozvíjet lepší komunikační schopnosti, naučit se lépe pracovat v týmu, stát se kreativnějšími nebo rozvíjet schopnost být citlivější a diplomatická.

  Získání magisterského titulu v urbanistickém plánování neplatí všude stejnou částku. Studenti mohou platit více v závislosti na tom, jak dlouho trvají kurzy, na které univerzitě se účastní a na které zemi žijí.

  Spousta možností kariéry je možné pro osoby, které absolvují magisterský titul v urbanistickém plánování. Studenti, kteří chtějí vstoupit do kariéry přímo související s tímto studijním programem, si mohou přát hledat pozice, jako jsou manažeři zařízení, správci bydlení, urbanisté nebo plánovači dopravy. Ti, kteří mají zájem o jiné kariérní cesty, kde by jejich hodnost mohla být užitečná, by mohly uvažovat o nalezení práce jako stavební geodetik, pracovník v komunitním rozvoji, konzultant pro udržitelnost nebo inspektor plánování a vývoje.

  Někteří studenti se rozhodnou získat on-line studijní programy pro plánování města, aby měli flexibilnější plán. Jiní se mohou rozhodnout navštívit jedno z mnoha vysokých škol nebo univerzit po celém světě. Chcete-li začít, projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.