Keystone logo
Zhejiang University of Science and Technology Master v aplikované statistice
Zhejiang University of Science and Technology

Master v aplikované statistice

Hangzhou, Čína

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

30 Jul 2024

Sep 2024

CNY 25 000 / per year

Na kampusu

Úvod

Projekt „Magisterský postgraduální studenti oboru Aplikovaná statistika“ nabízí solidní základ pro teoretickou statistiku, poskytuje rozsáhlé vzdělání v oblasti aplikované statistiky a poskytuje analýzu velkých dat a praktické projekty. Absolventi se uplatňují po celém světě, zahrnují obory včetně všech sektorů společnosti, ekonomický a finanční průmysl, státní správu a řízení podniků, sociální šetření a analýzy a statistické analýzy všech druhů velkých dat. Master of Applied Statistics je určen pro zájemce o podnikání, průmysl, zemědělství, lesnictví, rybářství, podnikání, vládu nebo vědecký výzkum.

Master of Applied Statistics vyžaduje, aby studenti měli bakalářský titul. Odborné zázemí je nakloněno náboru studentů v oborech statistika, matematika, strojírenství, fyzika, ekonomie, finance, management, informatika a tak dále.

V premisním kurzu by se studenti měli naučit následující čtyři předměty: minimální matematický základ, dvousemestrální kalkul, kurz kalkulu založený na nekalkulu a maticovou algebru.

Výhoda registrace

Pro tento projekt mají studenti dvě možnosti:

  • Varianta I je zaměřena na výběrovou analýzu a statistickou analýzu ekonomického a finančního odvětví, podniku a státního managementu.
  • Variantou II je věda o velkých datech a statistická analýza velkých dat z různých průmyslových odvětví. Ve srovnání s možností I je tento výběr více zaměřen na výpočetní techniku, jako jsou databáze, ukládání dat, zpracování velkých dat a tak dále.

Studenti, kteří mají odborné znalosti v oblasti statistiky, aplikované matematiky, inženýrství nebo výpočetní techniky, mohou skončit za 2 roky. Hlavní musí začít na podzim a skončit na jaře.

Pro studenty, kteří nejsou dobře připraveni, může Zhejiang University of Science and Technology nahradit nezbytné kurzy hlavního oboru, což prodlouží čas potřebný k dokončení studia, prodlouží jeden semestr nebo dva semestry a začátek školy na podzim nebo na jaře. .

Přijímací řízení

Osnovy

O Škole

Otázky