Keystone logo
Zhejiang University International Business School

Zhejiang University International Business School

Zhejiang University International Business School

Úvod

Spojování světa, utváření budoucnosti

Zhejiang University International Business School (ZIBS) byla založena na mezinárodním kampusu ZJU v Hainingu v listopadu 2018 s cílem usnadnit akademickou a podnikovou výměnu mezi Západem a Východem.

Naše nově založená obchodní škola urychlila globální iniciativy ZJU a je nastavena na přední světové obchodní školu v éře nové ekonomiky. Společnost ZIBS sídlí v deltě řeky Yangtze, v centru inovací a v jednom z nejdynamičtějších regionů světa. Naší vizí je stát se předním globálním ekosystémem s podnikatelským vzděláním jako jedním ze svých základních pilířů, se zvláštním zaměřením na nové technologie, nové hospodářství a nové finance. Věříme, že úspěšným plněním našich povinností jako globálních pedagogů budou nové generace podnikatelských vůdců a podnikatelů zase plnit své sociální odpovědnosti a přispívat k prosperitě podnikání a společnosti jako celku.

134962_pic1.jpg

Díky spolupráci s Academy of Internet Finance a Institute of China Studies nabízí ZIBS v současné době program International Master of Business Administration (iMBA) se dvěma formáty: na částečný úvazek a na plný úvazek a Master of China Studies (MCS), navržen speciálně pro zahraniční studenty, International Master of Finance (iMF), International Master of Data Science (iMDS), International Master of Fine Arts (iMFA) a jeden bakalářský program - Global Communication and Management (GCM). Naše Executive Education Center poskytuje programy v široké škále témat, jak pro otevřenou registraci, tak pro přizpůsobené firemní potřeby v Číně i mimo Čínu.

ZIBS s odkazem na akademickou excelenci, inovace a podnikání z Číny zahrnuje a ztělesňuje budoucnost. Obchodní škola připravuje odpovědné a ctižádostivé vůdce a ekosystém, kterému slouží, aby čelila výzvám stále složitějšího globálního obchodního prostředí. Spojením lidí a nápadů ZIBS utváří budoucnost podnikání v nové globální ekonomické éře.

134961_pic5.jpg

134963_pic3.jpg

Náš školní areál

Zhejiang University International Campus se nachází severně od parku Juanhu v Haining, pokrývá 200 akrů. Je to mimořádné mezinárodní společenství plné kreativity, energie a podnikatelského ducha. Studenti si užívají nejen mezinárodního standardu svobodného umění a odborného vzdělávání, ale mají také příležitost spolupracovat s partnery po celém světě v bohatém a barevném prostředí.

Potravinářské služby

V našem areálu jsou tři jídelny: Velká kantýna, restaurace Halal a naše Fusion Café. Kantýna nabízí denně bohatou směs jídla západní a čínské kuchyně. Restaurace Halal nabízí různé pokrmy halal a má pozdní otevírací dobu. Studenti, fakulta a zaměstnanci se sejdou a užívají si kulinářské nabídky východu i západu.

Ubytování

Všichni studenti na koleji žijí v jedné z našich čtyř kolejí. Ubytovací jednotky mají vlastní jednolůžkový pokoj s úložným prostorem, psacím stolem a postelí a sdílenou koupelnu a kuchyň. Obytné školy také poskytují dostatek studijních a komunálních prostor pro jejich obyvatele.

134960_pic6.jpg

Knihovna

Studenti v ZIBS mají přístup k široké škále knihovních zdrojů, od knih a časopisů po elektronické databáze a články. Vedle Bell Tower je knihovna jednou z dominant mezinárodního kampusu. Stojí na severovýchodní straně centrálního jezera a je to elegantní třípodlažní osmihranná budova o rozloze 9606 metrů čtverečních se šesti stovkami míst a tisíci knih.

Tělocvična

Tělocvična nabízí různé kvalitní vybavení a je otevřena každý den od 9 do 21 hodin. Plavecký bazén olympijské velikosti je otevřen každý rok od května do září. V areálu je velké množství sportovních zařízení, včetně badmintonu, tenisu, squashu, basketbalu, fotbalu a dalších. Zařízení jsou otevřena pro osobní použití kdykoli.

134965_pic4.png

Život v Hainingu

Mezinárodní kampus se nachází v Hainingu, v provincii Zhejiang a pod jurisdikci Jiaxing. Je to jen 35 minut vysokorychlostním vlakem z rušného Šanghaje a 20 minut od krásného Hangzhou. Město má populaci více než 800 000 obyvatel a je známé zejména pro svůj kožedělný průmysl, vědecký park, barevné lucerny a velkolepý příliv v řece Qiantang.

Haining byl volen v top 10 průzkumu Forbes v pevninské Číně na nejvyšší úrovni krajských měst a byl zařazen na 18. místo v seznamu 100 nejlepších měst v Číně. Je to rychle rostoucí město, kde se každý den staví nové obchody a hotely. Do města se s rostoucí mezinárodní komunitou dostávají nové špičkové obchody jako Prada a Gucci. Stanice metra Hangzhou se rozšiřuje na Haining se zastávkou sousedící s mezinárodním kampusem, což ještě více zpřístupňuje přístup k hangzhou a hlavnímu kampusu ZJU.

Kromě krásného starého města má Haining také řadu turistických míst včetně velkých nákupních center, kožených trhů, kin, muzeí, nádherných parků a řady barů a nočních klubů.

134964_pic7.jpg

Místa

  • Jiaxing

    718 East Haizhou Road, Haining, 314400, Jiaxing

    Otázky