Keystone logo
Yunnan University Mistr mezinárodního obchodu
Yunnan University

Mistr mezinárodního obchodu

Kunming, Čína

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

CNY 20 000 / per year *

Na kampusu

* Poplatek za školení: 20 000 juanů na osobu za každý akademický rok. Poplatek za žádost: 600 juanů na osobu.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Škola ekonomiky (School of Accounting) vyrostla z oddělení ekonomiky Yunnan University , která byla založena v roce 1923 a byla jednou z nejstarších ekonomických oddělení v Číně.

Ve vlně úpravy akademických disciplín v padesátých letech se ekonomické oddělení začlenilo do jiných oddělení a obnovilo se v roce 1978. Po 11 letech dalšího vývoje byla založena ekonomická škola v roce 1989. Byla to první škola na univerzitě po zavedení systému managementu univerzit a škol.

V roce 2009 byla zřízena School of Accounting jako doplněk školy ekonomiky.

Cíle

Yunnan University má za cíl učinit School of Economics (School of Accounting) výzkumnou a vyučovací školu s velkým vlivem doma a dobrou reputací v jižní Asii a jihovýchodní Asii a také důležitou základnou pro výuku talentů v ekonomii a řízení v západní Číně.

Majors

Škola ekonomiky nabízí studentům řadu možností. Má oddělení ekonomie, mezinárodní podnikání a ekonomiku, účetnictví, finance, daňové odvody a řízení rizik a pojištění, jakož i středisko pro výzkum venkova.

Škola nabízí vysokoškolským studentům následujících devět programů: ekonomie, mezinárodní ekonomie a obchod, účetnictví, certifikované veřejné účetnictví, finance, pojišťovnictví, mezinárodní obchod, veřejné finance a ACCA.

Škola se může pochlubit dvěma disciplínami první úrovně na magisterském stupni (teoretická ekonomika a aplikovaná ekonomie), pět disciplín pro povolování magisterského studia - finance, účetnictví, audity, mezinárodní obchod a ocenění majetku - disciplína první úrovně na doktorském studiu (teoretická ekonomie) a Centrum postdoktorandského výzkumu teoretické ekonomie.

Škola má národní klíčovou disciplínu (mezinárodní ekonomiku a obchod), pilotní reformní pilotní projekt v oblasti talentu (mezinárodní ekonomie a obchod), obecní klíčovou disciplínu (ekonomie) a dvě klíčové disciplíny spolupráce v oblasti ekonomiky a financí v Jünnanu.

Výzkum

Škola zřídila kooperativní vztah s Ministerstvem financí provincie Yunnan a kontrolním úřadem provincie Yunnan, aby vytvořila ve Výzkumném středisku pro kontrolu auditu v Yunnanu výcvikovou základnu vyšších účetních (administrativní), která poskytne inteligentní podporu místnímu a národnímu rozvoji .

Interakce mezi výukou a výzkumem vedla k mnoha vysoce kvalitním výsledkům vědeckého výzkumu. V uplynulých letech vydala fakultní fakulta více než 30 akademických prací, překladů a učebních materiálů v národních prvotřídních vydavatelstvích, včetně komerčního tisku, vydavatele lidu a Čínského společenského vědního tisku. Stovky dokumentů byly publikovány v časopise Economic Research Journal, Economic Perspectives a dalších předních časopisech.

Členové fakulty také předsedali téměř 100 výzkumným projektům podporovaným Národním fondem sociálních věd Číny, Nadací pro přírodní vědy Číny, ministerstvem školství, místními orgány a mezinárodními institucemi.

Ekonomická škola na Yunnan University v Yunnan University dosáhla velkých úspěchů ve vědeckém výzkumu a kultivovala velké množství talentů. To také významně přispělo k hospodářskému rozvoji Číny, a to zejména v jeho místní oblasti.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy