Keystone logo
York St John University MSc Mezinárodní obchod
York St John University

MSc Mezinárodní obchod

York, Spojené království

Request duration

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Aug 2023

GBP 6 000 / per year *

Na kampusu

* 6 000 GBP pro studenty na plný úvazek UK / EU, Jersey, Guernsey a Isle of Man. 12 500 GBP pro zahraniční studenty.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Přehled kurzu

Kurikulum bylo pečlivě navrženo tak, aby bylo zajištěno, že existuje rovnováha teorie s aplikací a že existují pravidelné příležitosti, abyste se zapojili do světa podnikání. K dispozici budou pravidelné hostující vstupy od profesionálů z oblasti obchodu, případových studií a projektů v modulech, které vám umožní uplatnit vaši znalost teorie na řadu reálných obchodních scénářů.

Program nabízí příležitosti k úvahám, hodnocení a uplatňování klíčových teorií a konceptů mezinárodního řízení podniku, jakož i k podpoře tvůrčího a inovačního myšlení při uplatňování relevantních modelů řízení. Jak budete pokračovat ve studiu, nebudete poučeni pouze o akademické teorii vztahující se k tomuto tématu, budete také povzbuzováni a podporováni k rozvoji dovedností, které vás připraví na rozvoj vaší kariéry v managementu, zejména v souvislosti s mezinárodním obchodem.

Struktura kurzu

Celkovým cílem programu je vzdělávat vás jako potenciálního manažera s dobrým porozuměním mezinárodního obchodního kontextu a v rámci toho:

 • rozvíjet kriticky uvědomělé a integrované porozumění mezinárodním trhům, firmám a financím, které vám pomohou získat efektivní roli v rámci obchodních organizací
 • poskytovat pokročilé studium klíčových konceptů mezinárodních trhů a zájmů firem, které působí na mezinárodní úrovni v kontextu environmentální udržitelnosti, společenské odpovědnosti a etiky podniků
 • rozvíjet řadu obchodních znalostí a dovedností týkajících se řízení v mezinárodních společnostech spolu s osobním sebevědomím a rozvojem založeným na pozitivních a kritických postojích k úloze organizací v dynamické a živé mezinárodní obchodní aréně
 • demonstrují schopnost převést teorii do praxe v složitých prostředích, systematicky a tvořivě za účelem zlepšení obchodní praxe
 • rozvíjet a rozvíjet své dovednosti celoživotního učení a osobního rozvoje, abyste mohli pracovat s vlastním směrem a originalitou.

Specifikace programu

Další informace o tomto kurzu naleznete ve specifikaci programu. Vezměte prosím na vědomí, že specifikace programu se vztahují k obsahu kurzu, který v současné době studují studenti na univerzitě. U nových programů bude specifikace programu zpřístupněna online před zahájením kurzu.

Vstupní požadavky

Studenti UK / EU

Studenti UK / EU požadují první stupeň dosažený ve třídě 2: 2 nebo vyšší z schválené univerzity nebo instituce nebo mají rovnocennou kvalifikaci.

Mezinárodní studenti

Studenti, kteří nejsou angličtinou a EU, jejichž první jazyk není angličtina, budou vyžadovat dosažení úrovně IELTS 6 nebo vyšší, která bude mít méně než 6 písemných dovedností nebo ekvivalentů přijatých univerzitou.

Studenti na částečný úvazek

U studentů na částečný úvazek, kteří jsou v zaměstnání, bude poskytnuto pečlivé poradenství, aby pochopili, že jde o program před zážitkem.

Poplatky a financování

Spojené království

Poplatek za zápis do tohoto postgraduálního kurzu v roce 2018 činí 6 000 GBP pro studenty na plný úvazek UK / EU, Jersey, Guernsey a Isle of Man.

Pro volby na částečný úvazek viz Poplatky

Postgraduální půjčka: K dispozici je nový postgraduální úvěr, který vám pomůže zaplatit za magisterský kurz pro studenty začínající v akademickém roce 2018-19.

Mezinárodní (mimo EU) 2018 - 19

Poplatek za zápis do tohoto postgraduálního kurzu v roce 2018 činí 12 500 GBP pro zahraniční studenty.

Vzhledem k imigračním zákonům musí mezinárodní studenti na víře Tier 4 studovat na plný úvazek. Více informací o vízových požadavcích a krátkodobých studijních vízech naleznete na webových stránkách Mezinárodní víza a imigrace.

Jak se přihlásit

Do kurzu můžete přihlásit přímo prostřednictvím odkazů Použít nyní. Zvolte si variantu kurzu, který hodláte absolvovat (např. Na plný úvazek nebo na částečný úvazek), protože odkaz vás přenese do přizpůsobeného formuláře pro konkrétní kurz. Budete muset vytvořit přihlašovací jméno a heslo a vyplnit online formulář. Obraťte se prosím na dva rozhodce před odesláním své žádosti, protože automatizovaná žádost vyjde okamžitě po odeslání a vaše žádost nebude přezkoumána, dokud nebudou oba referenční údaje.

Žádosti na leden 2018 musí být podány a dokončeny do 29. ledna 2018.

Žádosti o měsíc září 2018 musí být podány a dokončeny do 5. října 2018.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • MIM - Master in Management - Special International Business and Strategy
  • Angers, Francie
  • Budapest, Maďarsko
  • + 1 více
 • Master of Science in International Business Management v Madridu
  • Madrid, Španělsko
 • MSc Mezinárodní obchodní management
  • Berlin, Německo
  • Potsdam, Německo