Keystone logo
York St John University MA: TESOL
York St John University

MA: TESOL

York, Spojené království

Request duration

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Aug 2023

GBP 6 000 / per year *

Na kampusu

* 6 000 GBP pro studenty na plný úvazek UK / EU, Jersey, Guernsey a Isle of Man. 12 500 GBP pro zahraniční studenty.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Přehled kurzu

Program je určen jak pro kvalifikované, tak pro budoucí učitele angličtiny pro řečníky jiných jazyků. Přitahuje studenty z různých částí světa, kteří s sebou přinášejí různorodý mix vzdělávacích prostředí a zkušeností. To nám dává šanci zvýšit naše mezikulturní porozumění a znalosti o kontextech výuky a učení na celém světě. Navíc pomocí on-line fór se snažíme poskytnout praktické příležitosti pro vás, abyste mohli komunikovat s jazykovými profesionály po celém světě.

Kriticky se zamýšlíme nad teorií a výzkumem problému, jak nejlépe učit a učit další jazyk. Naším cílem je pomoci vám zlepšit své vlastní výzkumné dovednosti a povzbudit vás, abyste své poznatky prezentovali a publikovali na výuce anglického jazyka a aplikovanou lingvistickou komunitu.

Naučí vás zkušený tým pracovníků, včetně autorů průkopnického nového úvodu do aplikované lingvistiky zaměřené na pokročilé studenty oboru (Hall, Smith & Wicaksono, 2011).

Naši studenti nám říkají, že York St John University MA Aplikovaná lingvistika: TESOL je náročná a užitečná zkušenost. Těším se, že vás v blízké budoucnosti přivítám na náš program.

Struktura kurzu

Magisterský titul v TESOLu vás kvalifikuje k výuce angličtiny jako cizího nebo druhého jazyka kdekoli na světě (specifické požadavky se budou lišit mezi školami a zeměmi). Takže pokud chcete kariéru, která je různorodá a vzrušující, nebo pokud již učíte angličtinu a chcete se připravit na větší zodpovědnost, tento program by mohl být pro vás.

Zkušení učitelé angličtiny mohou získat kredity na základě jejich kvalifikace a zkušeností. Bez ohledu na to, jaké zkušenosti přinesete do programu, naším cílem je pomoci vám při rozvoji své odborné praxe a dále vaší kariéře v oblasti výuky angličtiny doma nebo v zahraničí. Naším cílem je poskytnout vám možnost rozvíjet své individuální zájmy v kontextu současné a budoucí praxe ve třídě.

Specifikace programu

Další informace o tomto kurzu naleznete ve specifikaci programu. Vezměte prosím na vědomí, že specifikace programu se vztahují k obsahu kurzu, který v současné době studují studenti na univerzitě. U nových programů bude specifikace programu zpřístupněna online před zahájením kurzu.

Podpora učení

York St John University tvrdě pracuje na vytvoření inkluzivního prostředí pro všechny naše studenty. Nabízíme celou řadu vzdělávacích podpůrných služeb, které pomáhají studentům během jejich studia.

Vstupní požadavky

Kvalifikace

Kandidáti na zařazení do postgraduálního certifikátu / diplomu / magisterského studia musí obvykle mít:

  • Stupeň (obvykle 2.2 nebo vyšší) schválené univerzity nebo instituce.
  • Ekvivalentní kvalifikace přijatelná pro York St John University .
  • IELTS 7,50, s ne méně než 6,5 v jednotlivých složkách, nebo ekvivalent (mezinárodní studenti).

Poplatky a financování

UK a EU 2020-21

Školné za vstup do tohoto postgraduálního kurzu do roku 2020 činí 6 500 GBP pro studenty denního studia UK / EU, Jersey, Guernsey a Isle of Man.

Další možnosti naleznete na webových stránkách Poplatky a financování.

Postgraduální půjčka: K dispozici je nový postgraduální úvěr, který vám pomůže zaplatit za magisterský kurz pro studenty začínající v akademickém roce 2018-19.

Mezinárodní (mimo EU) 2020 - 21

Školné za vstup do tohoto postgraduálního kurzu do roku 2020 je 12 750 GBP pro zahraniční studenty.

Vzhledem k imigračním zákonům musí mezinárodní studenti na víře Tier 4 studovat na plný úvazek.

Jak se přihlásit

Do kurzu můžete přihlásit přímo prostřednictvím odkazů Použít nyní. Zvolte si variantu kurzu, který hodláte absolvovat (např. Na plný úvazek nebo na částečný úvazek), protože odkaz vás přenese do přizpůsobeného formuláře pro konkrétní kurz. Budete muset vytvořit přihlašovací jméno a heslo a vyplnit online formulář. Obraťte se prosím na dva rozhodce před odesláním své žádosti, protože automatizovaná žádost vyjde okamžitě po odeslání a vaše žádost nebude přezkoumána, dokud nebudou oba referenční údaje.

Žádosti pro leden 2021 musí být předloženy a dokončeny do ledna 2021.

Žádosti pro září 2020 musí být předloženy a dokončeny do září 2020.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy