Keystone logo
© Penn State Great Valley
Yeshiva University

Yeshiva University

Yeshiva University

Úvod

Poslání a historie

Ve Wurzweiler School of Social Work se naše poslání odráží v naší historii. Otevřeli jsme své dveře na Yeshiva University v roce 1957 jako jediná americká postgraduální škola sociální práce pod židovskou záštitou v univerzitním prostředí.

V průběhu naší historie a s plnou podporou univerzity jsme oslovovali stále se rozšiřující volební obvod. I když jsme začali jako škola sociální práce pro skupinové pracovníky, což odráží potřebu židovských komunálních agentur pro zaměstnance dobře připravené v této disciplíně, rychle jsme se posunuli, abychom nabídli celou sekvenci řešení případů.

V roce 1974 jsme s pomocí demonstračního grantu Federace židovských filantropií v New Yorku zahájili sekvenci komunitní sociální práce. To se stalo nedílnou součástí pravidelné nabídky společnosti Wurzweiler s kurzy administrativy a výzkumu speciálně navrženými pro naše studenty.

V roce 1984 byly učební osnovy reorganizovány tak, aby vyhovovaly vznikajícím potřebám v oboru a umožnily našim studentům lépe se seznámit s počítači v agenturách sociálních služeb, zatímco další změny odrážely vyvíjející se akreditační standardy.

Doktorské studium sociální péče jsme zahájili v roce 1966 udělením titulu DSW, Doctor of Social Welfare. V dubnu 2000, po intenzivním samostudiu a externím hodnocení, ministerstvo školství státu New York schválilo změnu označení titulu na PhD, Doctor of Philosophy in Social Welfare.

Naše zlaté výročí jsme oslavili významnou akademickou konferencí v New Yorku v roce 2007 a naše akreditace Komisí pro akreditaci Rady pro vzdělávání v sociální práci byla nedávno znovu potvrzena do června 2025.

Na první pohled

  • Malé, personalizované třídy poskytující koncepty pro uvedení teorie do praxe.
  • fakulty, kteří jsou odborníky ve svém oboru a akademičtí pracovníci, kteří nabízejí poradenství.
  • Flexibilita ve formátu od plného po částečný úvazek a pohodlné hodiny během týdne a nedělí.

Proměňte svou vášeň v kariéru

Naši instruktoři a akademičtí pracovníci jsou odhodláni podporovat inkluzivní komunitu učení, zapojení a vytváření sítí. Absolventi našich programů se ocitnou v kariéře napříč školami, neziskovými organizacemi, nemocnicemi, komunitními organizacemi, soukromými praktikanty a mnoha dalšími.

Ohlasy studentů

Místa

  • New York

    West 185th Street,500, 10033, New York

    Otázky