Keystone logo
Yasar University MA v oboru Business Administration (bez práce)
Yasar University

MA v oboru Business Administration (bez práce)

0 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Přehled

Program MBA v oboru Business Administration si klade za cíl uspokojit potřeby budoucích obchodních lídrů. Přistupuje k podnikové správě z široké perspektivy a zahrnuje národní a mezinárodní vyhlídky. Spojuje teoretické znalosti s prací na projektu a aplikuje výzkum na situace v reálném životě. Studenti v programu mají každou příležitost získat znalosti v oblastech kapitálového marketingu a financí, mezinárodního obchodu, řízení lidských zdrojů, marketingové komunikace, řízení rizik a řízení maloobchodu.

Struktura programu

Studenti programu Business Administration absolvují základní vzdělání, které bude v jejich kariéře nesmírně užitečné. Učební plán je pečlivě sestaven tak, aby poskytoval nezbytná školení z různých různých podoblastí, jako jsou finance, mikro-makroekonomika, účetnictví, výroba, marketing, lidské zdroje, podnikání a management, kromě základních kurzů podnikové správy. V průběhu celého procesu vzdělávání budou studenti vybaveni zásadními dovednostmi, které jsou nutné pro úspěch ve vysoce konkurenčním prostředí

Kariérní možnosti

Program MBA poskytuje svým studentům širokou škálu profesí téměř v každé fázi obchodního života. Absolventi tohoto programu mohou pracovat na pokročilých pozicích v marketingu, lidských zdrojích, účetnictví / financích, projektovém managementu nebo výrobních odděleních národních nebo nadnárodních společností (MNC); v místních, jako odborníci v zahraničních nebo vládních bankách; soukromé nebo vládní finanční instituce; pojišťovny; auditorské společnosti; nebo být certifikovanými veřejnými účetními. Absolventi budou také obklopeni dovednostmi zahájit vlastní podnikání a stát se efektivními podnikateli.

Vstupní kvalifikace

  • Vysokoškolský diplom (nebo vyšší)
  • Být absolventem jakéhokoli bakalářského studijního programu.
  • Vstupní kvalifikační dokumenty jsou přijímány v následujících jazycích: angličtina / turečtina.
  • Často můžete dostat vhodný přepis ze své školy. Pokud tomu tak není, budete potřebovat oficiální překlady a ověřené kopie originálu.

Jazykové požadavky

  • Angličtina
  • TOEFL IBT: Min. 78 nebo jeho ekvivalent definovaný zkouškou ÖSYM nebo YU-FLAT ***: Min. 65

Další požadavky

  • Musí být k dispozici alespoň 1 odkaz (y).
  • Do vaší žádosti musí být přidáno motivační dopis.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy