Keystone logo
Yale University School of Management Master of Advanced Management
Yale University School of Management

Master of Advanced Management

New Haven, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

MAM je jednoroční studijní program na Yale School of Management pro výjimečné absolventy MBA z Global Network for Advanced Management Schools, kteří se chtějí stát světovými lídry v oblasti obchodu a společnosti.

Ve všech odvětvích musí být dnešní globální vůdci vynikajícími manažery. Musí rozumět tomu, jak funguje konkurence, jak fungují organizace a co vede efektivně. Musí mít pevné pochopení hlavních globálních rizik a trendů, prospívat v mezikulturním prostředí a umět vytvářet smysluplná propojení napříč znalostními doménami, aby vytvořili inovativní, podnikatelská řešení nepříjemných problémů. Učební plán MAM je vytvořen tak, aby studentům umožnil obratně čelit těmto výzvám globálního vedení.

Jako student MAM se zúčastníte požadované série kurzů a diskusí zaměřených na hlavní trendy v globálním podnikání a na roli lídrů podnikání v dnešní společnosti. Budete mít také příležitost vycvičit svou vlastní intelektuální cestu na Yale University.

Od všech studentů MAM se očekává, že se plně zúčastní kurzů požadovaných MAM v průběhu podzimního i jarního semestru. Kurzy vyžadované MAM spojují různorodou kohortu pro pravidelné příležitosti pro výměnu a učení. Od všech studentů MAM se také očekává, že vytvoří přizpůsobený výběr volitelných předmětů, které splní jejich osobní zájmy a profesionální cíle. Většina studijního kurzu studenta MAM je navržena samostatně prostřednictvím tohoto výběru volitelných předmětů z Yale SOM a Yale University.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy