Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Yale University School of Management

Yale University School of Management

Yale University School of Management

Úvod

Posláním Yale School of Management je vzdělávat vůdce pro podnikání a společnost.

Hledáme studenty, kterým velmi záleží na problémech postihujících náš svět. Vybavujeme je znalostmi, zdroji a sítěmi k provádění pozitivních a ambiciózních změn - ať už ve formě zahájení podnikání, které může přetvořit svůj trh, v prosazování dalekosáhlých a důsledně zvažovaných politických iniciativ nebo v řízení nadnárodní korporace. s horlivým vědomím a respektem k jeho dopadu na pracovníky, komunity a životní prostředí.

Na Yale SOM najdete komunitu odhodlanou porozumět tomu, jak řešit nejzmysluplnější výzvy, kterým naše společnost čelí, propojením se stejně smýšlejícími, motivovanými kolegy, zkoumáním nejnovějších myšlenek z akademického stipendia a řešením problémů jak na prahu, tak i na daleké kontinenty. Naše studijní programy a iniciativy se zaměřují na problémy, které leží na křižovatce podnikání a společnosti, včetně udržitelnosti, správy aktiv, zdravotní péče, vzdělávání, finanční stability, role žen v podnikání a globálního vedení.

Naši studenti těží z toho, že jsou v prostředí, kde se přední myslitelé potýkají se všemi těmito hlavními tématy, a rozvíjejí kritickou výhodu porozumění tomu, jak jsou obchod a společnost tak často propojeny a vzájemně závislé.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • New Haven

    Whitney Avenue,165, 06511, New Haven

    Otázky