Keystone logo
XU Exponential University of Applied Sciences

XU Exponential University of Applied Sciences

XU Exponential University of Applied Sciences

Úvod

Na naší univerzitě nabízíme 4 různé bakalářské programy (Digitální podnikání, Digitální marketing a sociální média, Kódování a softwarové inženýrství, Data Science) plně vyučované v angličtině. Naším cílem je prostřednictvím našeho Kariérního týmu, Industry Networking Events, TedEx Talks, Industry Partnerships a Kariérních akcí rozvíjet talenty, které lze absorbovat v digitalizačním a technologickém průmyslu prostřednictvím stáží, zaměstnání na plný úvazek a podnikání. Nabízíme možnosti financování pro Němce a Evropany s naším finančním partnerem „Chancen EG“.

Nová doba potřebuje novou univerzitu

Pokud digitalizace a inovativní technologie mění naši společnost, pokud budoucnost práce závisí na nových digitálních dovednostech a pokud jsou celá odvětví ekonomiky v otřesech – neměl by se změnit a poskytnout odpovědi i náš vzdělávací systém?

Myslíme si, že ano

Exponenciální univerzita XU poblíž Berlína je první německá univerzita, která se zaměřuje výhradně na digitalizaci a technologie. Ve Studiu Five v prostorách Studia Babelsberg v Postupimi jsme vytvořili místo, které se zaměřuje konkrétně na školení, propagaci a vytváření sítí budoucích hrdinů* digitální změny. Naše univerzita v Postupimi je pro vás ideálním místem!

XU Exponenciální univerzita Potsdam

Studujte na místě, kde se revoluční myšlenky stávají inovacemi.

Každá inovace je založena na převratné myšlence. Ale nápad je opravdu dobrý jen tehdy, když je realizován. To je přesně to, o čem je naše univerzita poblíž Berlína: vyvíjet nové nápady pro inovace zítřka. Myšlenky, které chceme společně s vámi uvést do pohybu.

Učení prostřednictvím interakce

Frontální výuka je zastaralá: Spoléháme na interaktivní zkušenosti a flexibilní nastavení výuky v malých skupinách – i mimo přednáškový sál. Studium na XU v Postupimi znamená praktickou projektovou práci, experimentování a prototypování.

Budujte vztahy

Naše globální síť expertů vás podpoří na vaší cestě k úspěchu: Na naší univerzitě poblíž Berlína vás budou učit přední odborníci* z byznysu a začínajících podniků, stejně jako nejlepší mozky v oblasti technologií, obchodu a výzkumu.

Vytváření perspektiv

Znalosti jsou síla: Na XU v Postupimi získáte praktické zkušenosti a získáte přístup k aktuálním znalostem trhu od odborníků – z první ruky. Získáte tak vše, co potřebujete pro svou digitální budoucnost – a pro přeměnu vašich revolučních nápadů ve skutečnost.

Jsme oficiálně uznáni

XU Exponential University of Applied Sciences byla oficiálně uznána Ministerstvem vědy, výzkumu a kultury spolkové země Braniborsko v roce 2018. Akreditaci provedla Centrální agentura pro hodnocení a akreditaci (ZEvA), která potvrdila rozvoj udržitelné a inovativní studijní programy na univerzitu v rámci akreditačního procesu.

Jak můžete těžit z našich inovativních nabídek digitální výuky

Ať už jde o komunikaci, výrobu, obchod nebo svět práce: digitální transformace dorazila téměř všude. Jen univerzity a vysoké školy tento vývoj sledují jen váhavě. Stále existuje malé povědomí o digitálních změnách, potřebě celoživotního vzdělávání a digitální gramotnosti. Důsledkem této neochoty ke změnám a nedostatku technických prostředků je nabídka výuky, která již není aktuální.

Děláme věci jinak.

Jako univerzita pro digitalizaci vnímáme jako náš úkol znovu a znovu se objevovat. Nabízíme vám nejen učňovskou přípravu s pevným stupněm vzdělání, ale také vás co nejlépe připravíme na různé výzvy v oblasti technologií, obchodu a výzkumu. Na XU Exponenciální univerzitě poblíž Berlína získáte přístup ke globálním znalostem a šanci na další vzdělávání – interaktivně a prakticky.

Místa

  • Potsdam

    August-Bebel-Straße,26-53, 14482, Potsdam

  • Berlin

    Berlin, Německo

    Otázky