Keystone logo
XMandarin Chinese Language Centre

XMandarin Chinese Language Centre

XMandarin Chinese Language Centre

Úvod

Rozhlédni se. Těsně za oknem jsou červené střechy a mrakodrapy v Qingdao; v dálce, Mount Fu rámuje čtvrť, která se nachází v mezinárodním srdci města. Nacházíte se ve třídě 石 老人 (Starý muž, slavný Qingdao) na XMandarinu: čistá tabule, čínská kaligrafie na zdi a tikací hodiny. Je čas naučit se čínštinu.

118468_cropped-b01f06a8-1b5c-42de-9e67-c6832e792f4b11.jpg

Dvě nejdůležitější věci v jakékoli jazykové třídě jsou student a učitel. Všichni naši učitelé jsou vybíráni podle svých zkušeností, profesionality a schopností. Požadujeme, aby naši učitelé hovořili standardně Putonghua (普通话, oficiální čínština Mandarin) a angličtinu, aby měli alespoň bakalářský titul a 3000 hodin pedagogické praxe. Dokonce i v začátečnících je alespoň polovina třídy v čínštině, aby se studenti připravovali na čínské moře. Naši učitelé jsou vynikající, protože víme, že potřebujete skvělého učitele, aby učení Mandarin bylo co nejjednodušší, nejzábavnější a nejhladší.

Team picture

Naši studenti pocházejí z více než 50 zemí žijících, hrát, pracovat a studovat čínštinu v Qingdao. Naše škola má opravdu mezinárodní komunitu všech druhů studentů: máme jazykové kurzy na částečný úvazek, intenzivní čínské studijní kurzy, kurzy HSK pro přípravu testů, kurzy čínských obchodů a letní kurzy. Rozmanitost a flexibilita jsou našimi silnými stránkami, které pomáhají zahraničním občanům pochopit čínské sociální, obchodní a politické prostředí, jakož i předpisy a zvyky.

Students

Vítejte v Central International Plaza, 29 patrové modré budově v sousedství mrakodrapů. Do 20 pater pod učebnami vstupte do mezinárodního centra města Qingdao. Během 5 minut chůze najdete 2 nákupní centra, více tanečních a jógových studií, pekárny, kadeřnictví, čaj a kávu a asi tucet západních restaurací, nemluvě o vynikajících korejských a japonských jídlech a samozřejmě čínských jídlech. Během 15 minut chůze najdete některé z nejoblíbenějších barů a klubů Qingdao, oceán (a krásné přístaviště Marina), kina a další příjemné atraktivní místo, kde si můžete užít svůj večer.

Máme snadný přístup autobusem, taxíkem a ještě lépe metro: D

Naše škola má 20 let a v průběhu let jsme vyvinuli vynikající pověst a rozsáhlou síť zdrojů, kromě našeho jedinečně flexibilního rozvoje osnov. Naši studenti mají přístup k častým mimoškolním akcím, jako je čínská KTV (Karaoke), knedlíky, malování, plážové párty, grilování, horské túry, výlety do starého města…

Místa

  • Qingdao

    Floor 20th, Building A, Central international (zhonghuan) Plaza, No. 19 zhangzhou Er Lu, (Bank of China’s uptairs), , Qingdao

Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky