Keystone logo
Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Úvod

Wrocław University of environmentálních a biologických věd Zaměřuje se na jeho dalekosáhlé činnosti v oblasti vzdělávání a výzkumu pokrývající zemědělství a příbuzných vědách. Profil WUELS a její poslání jsou přímo zapojeny do transformačních programů zabývajících se rozvojem venkova a na kvalitu potravin a řízení, při plném respektování věnována sociální podpory a interakce. Získané poznatky a výzkumné projekty realizované na WUELS stanovit pro budoucí vývoj, pokud jde o všechny aspekty ekologicky udržitelného rozvoje, který je šetrný k lidskému a dobré životní podmínky zvířat.

The University garantuje intelektuální dobrodružství, přizpůsobí potřebám trhu práce, a dává studentům příležitost studovat a stáži v zahraničí, jakož i chování na pokročilý výzkum pod dohledem špičkových vědců. Jako jeden z nejprestižnějších vysokých škol v Polsku, její absolventi jsou velmi vyhledávané ze strany zaměstnavatelů. Ve skutečnosti, manažeři a specialisté velkých polských firem jsou často absolventi sami.

vysoká tržní hodnota univerzitní vzdělání získal to místo mezi časopisu Newsweek 20 předních univerzit v Polsku, což ji řadí výše takových slavných škol jako ve Varšavě, Vratislavi, Poznani a Jagellonské univerzitě.

Představa, že "Dobrý univerzita nemůže fungovat bez cenných výzkumníků" vedl Wprost o udělení univerzitní třetí místo za Varšavě SGGW a Poznani University of Life Sciences.

Univerzita zaznamenal tak dobře kvůli: skvělých standardů vzdělávání, úspěchy pracovníků fakulty, kvalita výzkumu, knihovny a výpočetních systémů a ověřování znalostí.

Dědictví Vratislavské univerzity environmentálních a biologických věd je hluboce zakořeněn v tradicích obou instutitions založena ve Lvově: Fakulty zemědělské a lesnické univerzity ve Lvově polytechniky v Dublany a veterinární School of Medicine, která byla založena v roce 1881. Poválečná kapitola v historii Vratislavské univerzitě v oblasti životního prostředí a vědy o životě byl otevřen na podzim roku 1945, kdy Agronomická fakulta a Fakulta veterinárního lékařství byly založeny na kombinované univerzitě a polytechnice, jediná instituce vyššího vzdělání ve Vratislavi v té době. V roce 1951 byly tyto dvě fakulty začleněna do nově otevřené Vyšší zemědělská škola přejmenována na zemědělské univerzitě ve Vratislavi v roce 1972 a Wrocław University of environmentálních a biologických věd v roce 2006.

V současné době Wrocław University of životního prostředí a vědy o životě (WUELS) dobře uznávaným vědeckým a vzdělávacím centrem, je jedinou zemědělskou univerzitou v jihozápadní části Polska. WUELS zaměstnává asi 1500 lidí, (160 plných a docentů). Na plný i částečný úvazek studenti (11000) nabízí širokou škálu studijních oborů v zemědělství a souvisejících oblastech.

V roce 1990 se připojil AUW programu Tempus ve spolupráci s jinými polskými a EU univerzit. V letech 1999 a 2000 AUW stal partnerem institucí do 3 sítí v rámci programu CEEPUS.

Výzkumných projektů prováděných na AUW jsou finančně podporovány polského výboru pro vědecký výzkum (KBN), průmysl, místní správy a mezinárodních nadací. Výsledky získané v těchto projektech jsou publikovány ve vědeckých časopisech v Polsku i v zahraničí. Řada mezinárodních konferencí se konají na WUELS každý rok. Mnoho výzkumníků jsou členy prestižních mezinárodních organizací.

V WUELS possesse více než 100 zařízení, včetně moderní sportovní centrum. WUELS poskytuje ubytování ve studentských domech pro 1800 studentů (90 procent non-vratislavských obyvatel).

Každý rok, asi 100 výzkumné projekty financované z grantů a ca. 100 pověřěné projekty jsou prováděny. Výsledky byly zveřejněny v tolik jako 2000 publikací, pětina z nich v mezinárodních časopisech. WUELS je organizátorem mezinárodních kongresů a vědeckých konferencí.

The Wrocław University of životního prostředí a vědy o živé přírodě podepsala dvoustranné dohody s 52 vysokými školami v různých částech světa. WUELS se podílí na programu Socrates / Erasmus, CEEPUS, Leonardo da Vinci, náklady a 5. a 6. Rámcových programech EU.

Místa

 • Wrocław

  ul. C. K. Norwida 25 , 50-375, Wrocław

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky