Keystone logo
Wongu University

Wongu University

Wongu University

Úvod

VÝZNAM WONGU

WonguStatue

Wongu (圓球) doslovně znamená "kulatý míč." To představuje všechny prvky, které existují v přírodě a navrhuje harmonii, která existuje v nich a mezi všemi lidmi. Rozšířením, to také se odkazuje na původ života, jakož i semena orientální medicínu. Totéž platí o všech věcech, které jsou v jednom s přírodou, cesta léčitel dvora zahrnuje dosažení rovnováhy a harmonie do života pacientů, stejně jako léčitel. Ve spojení s významem Wongu, univerzitní logo tří kruhů představují tradiční Sam taegeuk (tři Taiji), korejský symbol představující nebe, lidský, i zemi. Cílem logo představit, jak tyto tři pohybovat a pracovat společně v harmonii.

Wongu101

POLOHA A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

V historickém Nevada

V roce 1973, Nevada se stal prvním státem ve Spojených státech udělit licenci na praktiky orientální medicínu. Mezi Kalifornii a 20 dalších států s škol orientální medicínu, Nevada vyniká jako jeden z pouhých tří států uznávat lékaře v orientální medicíně, tj OMDs na rozdíl od licencované akupunkturu. Wongu, který se nachází v tomto historickém stavu, vzejde jako vůdce v povýšení tradiční orientální medicínu.

Las Vegas jako Hub of the World

Las Vegas je místem globální přitažlivosti, hostit celou řadu mezinárodních úmluv, včetně světových výstav a konferencí pro zdravotnické profesionály na ročním základě. Poskytuje nesčetné množství hotel a kongresové centrum voleb pro shromažďování předních lékařů a výzkumníků s pohodlnou vzdálenosti od letiště. Las Vegas návštěvníci a obyvatelé společně s komunitou Wongu University, mohou vzájemně těžit z příležitostí, které vyplývají z takových globálních sestavení a výměny širších znalostí. Snadný přístup k těmto bohaté zdroje kvalifikuje toto město jako přední umístění pro školy orientální medicínu.

Wongu vybavení

Wongu Univerzita má přes 12.000 čtverečních. nohy ve dvou přilehlých budov, aby vyhovovaly potřebám obou didaktické a klinické výuky. Obě budovy mají prostorné učebny, administrativní kanceláře, knihovna, studentské a fakulty obývací částí, kuchyní a Wongu zdravotní středisko. Všechna zařízení se nachází na 8620 a 8630 S. východní Ave, Las Vegas, Nevada, 89123; umožňující studenti a schopnost používat 110 autobusovou linkou cestovat do areálu. Kromě toho Wongu poskytuje zhruba 65 parkovacích míst pro studenty, schopnost a osazenstvo.

Wongu University of orientální medicíny struktur byly nově zrekonstruovaný; a zejména Wongu Health Center, jediné učení komunita OM klinika v Nevadě, má krásné meditační místnost, společenskou místnost pacienta, bylinnou lékárnu, správní a praktického lékaře kanceláře, stážista místnost a devět profesionálních a relaxační centrum. Učebny jsou plně vybaveny učebních pomůcek, včetně bílé tabule, grafy, zpětné projektory a displeje anatomických modelů a dalších učebních pomůcek. Všechny učebny obsahují stoly, židle a stoly léčby pro demonstraci. Učebna používá pro praktikum tříd je vybavena 10 léčebných tabulek.

Místa

  • Las Vegas

    Wongu University of Oriental Medicine 8620 S. Eastern Ave.,, 89123, Las Vegas

Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky