Keystone logo
University of the Witwatersrand Msc (budova) ve vývoji a správě nemovitostí
University of the Witwatersrand

Msc (budova) ve vývoji a správě nemovitostí

0 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Žádosti o 2017 jsou nyní uzavřeny

Inteligence Real Estate program je jediný v Jižní Africe, která byla stanovena na nezávislých mezinárodních akademických pracovníků (kteří jsou odborníky v oboru) a souzen jako srovnatelné s obdobnými programy v Evropě a Severní Americe. To umožňuje důvtip, aby nabídnout prvotřídní vzdělání představovat mezinárodně vyškolený personál, stejně jako některé z významných odborníků v daném místním trhu. Na vzdělávací prostory jsou moderní a dům state-of-the-art facilities. Nabízíme Vám možnost získat realitní kvalifikaci na prahu největší koncentrace realitních zaměstnavatelů na africkém kontinentu, které umožňuje začít svou kariéru v nejvíce sofistikované trhu s nemovitostmi v Africe.

Kariérní možnosti

Nemovitosti (nebo více vhodně, nemovitosti) se vztahuje na pozemky a budovy pro použití jako domovy, kanceláře, obchody, restaurace, sklady, hotely, atd. To představuje přibližně polovinu světového ekonomického bohatství. Studie v této oblasti umožňují pochopit, jak investovat do něj, jak na to, jak moc se ho prodat a jak ji rozvíjet. Mohlo by to také umožnit vám poradit ostatním, jak ji používat. V oboru nemovitostí vám umožní být použity ve veřejném i soukromém sektoru firmy, které vlastní, vyvíjet, používat nebo spravovat nemovitosti, nebo působí jako poradci. Můžete také pracovat pro finanční služby instituce, stejně jako firmy, které poskytují poradenské služby pro finanční sektor. Níže jsou uvedeny některé z hlavních obchodních oblastí v sektoru nemovitostí.

Osnovy

Postgraduální studium vám umožní získat buď postgraduální diplom, titul MSc v budově (se zaměřením na rozvoj a správu majetku). Ta je přístupná prostřednictvím kurzu a výzkumné zprávy (učil možnost), nebo prostřednictvím práce (volba výzkum). Postgraduální diplom je zaměřena na uchazeče s tříletého bakalářského stupně, obvykle v non-real estate disciplíny. Žadatelé s BSc v oblasti nemovitostí lze použít také ke studiu na postgraduální diplom. Postgraduální diplom by měl umožnit uchazeče o studium pro MSc výzkumem. Učil MSc studia je zaměřena na uchazeče se stupněm vyznamenání v oblasti nemovitostí, ekonomie, financí, obchodu, účetnictví, stavební technologie, stavební a plánování. Přímý vstup do MSc z výzkumu je povolena pro uchazeče s vyznamenáním v ekonomii, Reality, Finance a ekonomika za předpokladu, že lze prokázat znalosti ekonometrie a metodice výzkumu ze svých předchozích studií.

Osnovy postgraduální diplom pokrývá 18-měsíců studia časových částečný úvazek. MSc zahrnuje jeden rok na plný úvazek studia a dva roky na částečný úvazek studia.

Proč Inteligence?

Wits University má pověst postavený na výzkum a akademické excelence. Rozum je jedním z pouhých dvou univerzit v Africe, zařazené do dvou samostatných mezinárodních žebříčcích jako vedoucí instituce na světě a je jedinou univerzitou v zemi, která je k dispozici v horní 1% na světě, v sedmi definovaných oblastech výzkumu, v souladu s 2.007 ISI mezinárodní žebříček. V souladu s touto tradicí, se snažíme, aby se stal vedoucí institucí v oblasti výzkumu a výuky nemovitostí ve světě. Tak jsme šli z cesty, aby bylo zajištěno, že programy měřit až do nejvyšších mezinárodních standardů, pokud jde o pokrytí, vzdělávacích přístupů a kvalitu odborné přípravy výzkumných pracovníků. Rozum je jedním z nejlepších univerzit na světě, ke studiu na, pokud chcete, aby se globální obchodní vedoucí. Zahajovací Alma Mater Index, provádí Times Higher Education, patří špičkové světové vysokoškolské instituce podle počtu stupňů udělených ředitelů Fortune 500 společností. Rozum je domovem 16 NRF hodnocených vědců, založený na přísném vyhodnocení jednotlivého vědce výzkumné záznamu na dobu pěti let. Tito vědci jsou mezinárodní lídry ve svých oborech.

Aplikace a vstupné

Požadavky na přijetí Pro vstup do programu postgraduální diplom, budete potřebovat bakalářský titul nebo jeho ekvivalent. Vstup do učil MSc program bude vyžadovat titul Honours v oblasti nemovitostí, ekonomie, financí, obchodu, plánování, stavebního inženýrství nebo příbuzné disciplíny. Vstup do výzkumného programu bude požadovat, aby žadatelé mít postgraduální diplom nebo titul BSc vyznamenáním, poskytnuté uchazeči prošli kurzy v ekonometrii (nebo ekvivalent) a výzkumné metodologie. Žadatelé budou muset předložit životopis a oficiální kopie akademických přepisů. Žadatelé Výzkum stupeň bude třeba, kromě výše uvedených, aby předložila návrh na výzkum v oblasti působnosti výzkumných priorit školy.

Proces výběru Aplikace jsou uzavřeny na konci října o zápisu v únoru následujícího roku. Budeme se snažit zpracovat všechny žádosti a informuje žadatele o výsledku ve lhůtě dvou měsíců po ukončení aplikace. Ve výjimečných případech můžeme vyzvat žadatele, jejichž profil se nevejde normální kritéria pro rozhovor, aby lépe posoudit jejich vhodnost. Tyto rozhovory se uskuteční v listopadu. Všichni žadatelé budou znát výsledek jejich aplikací v prosinci.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy