Keystone logo
Wilmington University College of Technology

Wilmington University College of Technology

Wilmington University College of Technology

Úvod

Mise

Posláním College of Technology je poskytovat zážitkové vzdělávací prostředí, které podporuje spolupráci, zapojení, inovace a osobní růst. Naše programy kombinují skutečné zkušenosti s praktickými aplikacemi, které připravují studenty na nejlepší kariérní příležitosti a postup v oblasti informačních technologií.

Přehled

Programy College of Technology na Wilmington University zahrnují kurzy, které využívají odpovídající rovnováhu mezi teorií a praxí v nejmodernějších laboratořích, učebnách a studiích. Naše programy jsme vyvinuli pro studenty, kteří plánují pracovat v oblasti animace a 3D, informatiky, kybernetické bezpečnosti, vývoje her, oborů informačních technologií, fotografie, video a filmové produkce nebo webového nebo grafického designu. Kariéra související s designem zahrnuje mimo jiné oblasti herního designu a vývoje, 3D animace, marketingu, fotografie a grafického designu. Kariéra v oblasti video a filmové produkce zahrnuje film, televizní programování, videohry a řadu dalších zábavních médií. Titul Computer Science poskytuje komplexní technické znalosti s nejmodernějšími nástroji pro vývoj systémů a programovacím softwarem a umělou inteligencí. Kariéra související s informačními technologiemi zahrnuje vedoucího / manažera projektu, vývojáře softwaru, systémového analytika, databázového specialistu, analytika elektronického obchodu, síťového specialistu, specialistu na kybernetickou bezpečnost, analytika bezpečnosti informací a specialistu na zabezpečení informací a počítačovou forenzní analýzu a mnoho dalších. Statistika amerického ministerstva práce uvádí poptávku po odbornících na informační technologie ve všech průmyslových segmentech s důrazem na kybernetickou bezpečnost.

Obecné účely

Design programů College of Technology se zaměřuje na širokou škálu kariérních potřeb v oblasti informačních systémů, kybernetické bezpečnosti, digitálních médií a video a filmové produkce. Rozmanitost činností a povolání v těchto profesích vytváří základ pro formální školení. Neustálý vývoj technologie vyžaduje osnovy, které jsou v souladu s průmyslem. Při přípravě studentů na to, aby se stali kompetentními, konkurenceschopnými, adaptivními a schopnými dobře pracovat v týmech, naše programy obsahují nejnovější nástroje a koncepty. Důležitost těchto osobních dovedností v oblasti designu a komunikace a znalostí, dovedností a schopností souvisejících s nově vznikajícími technologiemi a informačními zdroji se odráží v různých programech prostřednictvím důrazu na „základní dovednosti“, které jsou plně integrovány do praktických na úkoly.

Čestná společnost Epsilon Pi Tau / kapitola Delta Lambda

Epsilon Pi Tau je přední mezinárodní čestná společnost pro technologie. Epsilon Pi Tau, založená v roce 1929, uznává akademickou dokonalost studentů v oborech věnovaných studiu technologie a přípravě odborníků na technologické profese. Kapitola Delta Lambda na Wilmingtonské univerzitě byla vytvořena v roce 2012 a každoročně se každý podzimní semestr koná slavnostní zahájení.

Slavnostní zahájení uznává akademické výsledky studentů College of Technology, kteří jsou v juniorském nebo seniorském ročníku nebo dokončili certifikát. Členství je pouze na pozvání, pro studenty, kteří jsou v dobrém stavu, splňují minimální požadavky na kredit a mají minimální GPA 3,85 pro postgraduální programy a 3,5 pro vysokoškolské programy.

Další informace o kapitole Delta Lambda Epsilon Pi Tau získáte na College of Technology.

Experimentální učení

Úřad zážitkového učení zaujímá k zážitkovému učení 360stupňový přístup. Ať už přijdete na Wilmington University s obrovským množstvím profesionálních zkušeností a získáte Cred (Credit for Prior Learning), nebo se zúčastníte příležitosti Work-Integrated Learning (WIL) (stáže nebo kooperativní vzdělávání), která je součástí vašeho studijního plánu pro získání kreditu, poskytujeme Pathway k dokončení vašeho titulu.

Místa

  • Wilmington Manor

    Wilmington Manor, Spojené státy americké

    Otázky