Keystone logo
Wilmington University College of Social and Behavioral Sciences Magistr ve vnitřní bezpečnosti
Wilmington University College of Social and Behavioral Sciences

Magistr ve vnitřní bezpečnosti

Wilmington Manor, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Chraňte lidské, finanční a fyzické zdroje magisterským titulem v oboru vnitřní bezpečnosti

V dynamickém magisterském studiu Wilmington University v oblasti vnitřní bezpečnosti se naučíte používat přední metodiky k řešení neustále se vyvíjejících bezpečnostních výzev, kterým čelí organizace a agentury. Tento program, nabízený jako 100% online stupeň vnitřní bezpečnosti, umožňuje pracujícím profesionálům, specialistům na zajišťování informací, vymáhání práva a vojenskému personálu flexibilitu dokončit svůj MS v oblasti vnitřní bezpečnosti, kdy a kde je to nejlepší pro jejich plán.

Navrženy a vedeny odborníky na vnitřní bezpečnost

V tomto studijním programu pro vnitřní bezpečnost vás angažovaná fakulta, která je aktivními odborníky, provede hloubkovým kurzem, který zkoumá řízení rizik, veřejnou bezpečnost a bezpečnost informací. Absolvujete teoretické a praktické znalosti, abyste mohli pokročit ve své kariéře v oblasti vnitřní bezpečnosti nebo pokračovat v doktorském studiu.

Přizpůsobte si svůj stupeň vnitřní bezpečnosti pomocí koncentrací

Přiřaďte své studium k vašim konkrétním kariérním cílům výběrem ze tří koncentrací. Každý zkoumá aktuální témata a nastupující trendy, které utvářejí prostředí vnitřní bezpečnosti, a přizpůsobuje svůj studijní program.

Mimořádné bezpečnostní zkušenosti dodávají vašemu vzdělání hloubku

Praktické učení prostřednictvím terénních zkušeností zvyšuje vaše zvládnutí kompetencí v oblasti vnitřní bezpečnosti a připravuje vás na přizpůsobení se průmyslovým změnám. Program vrcholí vrcholným projektem skládajícím se z praktického cvičení, výzkumného projektu nebo studie a předložení závěrečné práce / portfolia.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy