Keystone logo
Wilmington University College of Social and Behavioral Sciences Magistr ve správě spravedlnosti
Wilmington University College of Social and Behavioral Sciences

Magistr ve správě spravedlnosti

Wilmington Manor, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Advance to Criminal Justice Leadership with the MS in Administration of Justice

Magisterský titul Wilmington University v oboru spravedlnosti připravuje novou generaci vůdců myšlenek a zkušených odborníků v oblasti řízení trestního soudnictví, vnitřní bezpečnosti a kriminálního chování. Díky 100% online možnostem se tento cenově dostupný magisterský program v oboru trestního soudnictví hodí do vašeho života!

Hloubkové kurzy trestního soudnictví vedené angažovanými vůdci

Kurzy, jako je kriminologická teorie a technologie pro moderní policejní práci, jsou vyvíjeny a instruovány odborníky v oboru a kombinují stipendium, profesionální zkušenosti, etiku a technologii a vytvářejí osnovy, které vás připraví na úspěch ve veřejném i soukromém sektoru jako rozhodovací úroveň.

Upravte si svůj magisterský titul v oboru spravedlnosti tak, aby odpovídal vašim cílům

Tento online program MS pro správu spravedlnosti nabízí výběr ze tří koncentrací, které staví na silném jádru pokročilých kurzů trestního soudnictví. Můžete si vybrat vedení a správu, kriminální chování nebo vnitřní bezpečnost pro specializované studium, nebo se rozhodnout pro obecnější studijní program, abyste splnili své profesní cíle.

Zrychlené a pokročilé možnosti studia v trestním soudnictví

Magisterský program WilmU ve výkonu spravedlnosti je navržen tak, aby byl dokončen za dva roky nepřetržitého studia; pro motivované studenty jsou však k dispozici zrychlené možnosti. Postgraduální certifikát pro vnitřní bezpečnost umožňuje pokročilé studium nových trendů v neustále se vyvíjející oblasti vnitřní bezpečnosti.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy