Keystone logo
Wilmington University College of Business

Wilmington University College of Business

Wilmington University College of Business

Úvod

Vidění

Vysoká škola podnikání na Wilmington University nabídne vysoce respektované programy, které poskytují příležitost všem celoživotním studentům v obchodních praktikách prostřednictvím odborné fakulty, příslušných osnov a individuální podpory studentů.

Prohlášení o integraci mise

Vysoká škola podnikání na Wilmington University se zavázala k dokonalosti ve výuce tím, že studentům podnikání poskytne fakultu založenou na praktických lékařech, kteří se zaměřují na individuální vedení a podporu s profesionalitou, respektem a integritou pro všechny. Učební plán je založen na základech a nových obchodních praktikách, které uznávají souvislost mezi potřebami komunity a výukou. College of Business zůstává svižný a aktuální rozvíjením a udržováním silných vazeb s absolventy i podnikatelskou komunitou. Po dokončení studia budou studenti sebevědomě demonstrovat znalosti, dovednosti a schopnosti řešit problémy, smysluplně přispívat pracovním silám a sloužit jak jejich organizaci, tak celé komunitě.

Akreditace

Vysoká škola podnikání je institucionálním členem a plně akreditována Mezinárodním shromážděním pro vysokoškolské obchodní vzdělávání (IACBE).

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Wilmington Manor

    Wilmington Manor, Spojené státy americké

    Otázky