Keystone logo
WFI - Catholic University of Eichstätt-Ingolstadt, Ingolstadt School of Management Master of Science programu v oboru Business Administration
WFI - Catholic University of Eichstätt-Ingolstadt, Ingolstadt School of Management

Master of Science programu v oboru Business Administration

0 Semesters

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Škola managementu WFI - Ingolstadt nabízí od roku 2005/2006 program Master in Business Administration . Studenti absolvovali státem schválený "Master of Science".

Program Specializace

K dispozici jsou čtyři velké společnosti:

- FACT (finanční, účetní, kontrolní, daňové a obchodní právo): Tato hlavní nabídka nabízí příležitost plně se soustředit na podstatu řízení řízení.


- MARKT (řízení orientované na trh): V těchto hlavních studentech se zabývá problematikou strategického a mezinárodního řízení, marketingu a služeb, jakož i operací a metod.


- Vedení vědy: Studenti zpracovávají kvantitativní a metodu zpracování informací, aby analyzovali, naplánovali a optimalizovali složité problémy Business Administration.


- Mezinárodní obchodní administrativa: V zimním semestru 2009/2010 nově zavedený major zahrnující dvojitý titul (Master of Science z WFI a Diplôme de l'ESC Toulouse (M. Sc. V managementu))

Program Sturcture

Studium Master of Science zahrnuje čtyři semestry a vyžaduje předchozí titul bakaláře vědy. Po úspěšném absolvování studia budou studenti absolvováni jako magisterské studium ("M. Sc. ") V Business Administration.

V průběhu magisterského studia je třeba získat 120 ECTS, z nichž 90 ECTS odpovídá 18 modulům (5 ECTS každý) a dalších 30 ECTS k diplomové práci.

Každá hlavní se skládá z různých předmětů. 6 povinný modul, jehož volba závisí na příslušné větvi, tvoří základní základ pro všechny subjekty. Etika jako povinný modul k němu patří. Dále musí být předáno dalších 7 povinně volitelných modulů předmětů, které patří k majoritě. Student má volně vybrat mezi moduly, které jsou nabízeny. Nad všechny další volitelné moduly lze vybrat ze všech kurzů WFI Master (a dalších kurzů na vyžádání).

Požadavky na aplikaci

Absolvování kvalifikaci pro povolání (bakalářské) se zaměřením na Business Administration / Economics a minimálně 180 ECTS, z toho 135 ECTS musí být dosaženo v době podání žádosti.

Pokud váš diplom ještě není k dispozici v době podání žádosti, je vyžadován oficiální přepis záznamů o vašich zkouškách, včetně průměrného hodnocení.

Při zápisu musí být předložen závěrečný diplom.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • MSc v oboru Business Administration
  • Nijmegen, Nizozemsko
 • MSc v oboru ekonomie a obchodní administrativa - řízení lidských zdrojů
  • Odense, Dánsko
  • Sønderborg, Dánsko
 • MSc v oboru ekonomie a obchodní administrativa - inovace a rozvoj podnikání
  • Odense, Dánsko
  • Sønderborg, Dánsko