Keystone logo
© Eva Dang
Westminster Kingsway College

Westminster Kingsway College

Westminster Kingsway College

Úvod

Westminster Kingsway College je jedním z největších poskytovatelů vzdělávání v centru Londýna a může se pochlubit výukovými centry napříč hlavním městem, které nabízejí širokou škálu kurzů, včetně anglického jazyka, kurzů na univerzitě a vysokoškolských kurzů.

Každý rok Westminster Kingsway College vítá mezinárodní studenty z celého světa . Naše kosmopolitní vysokoškolská komunita zahrnuje přes 60 národností mluvících 54 různými jazyky . Vítáme studenty všech národností, kteří se buď usadili ve Velké Británii nebo cestovali do Londýna, aby s námi studovali. Můžete studovat po boku studentů z celého světa a vaše zkušenosti s námi budou velmi rozmanitá. Vysoká škola nabízí širokou škálu kurzů s příležitostmi k dosažení pokroku na univerzitě. Máme vynikající pověst v rámci odvětví pohostinství a naši pozoruhodní absoloventi zahrnují tv šéfkuchař Jamie Oliver.

59923_soho.jpg

Všechny kurzy, které nabízí Westminster Kingsway College , byly navrženy tak, aby vám pomohly získat co nejvíce z vašich vzdělávacích zkušeností. Nabízíme řadu kurzů pro mezinárodní studenty, kteří chtějí rozvíjet odborné dovednosti nebo dosáhnout akademické kvalifikace.

Westminster Kingsway College je akreditována Britskou radou pro výuku angličtiny a je členem anglického UK. Výuka anglického jazyka Westminster Kingsway College byla také uznána za centrum excelence od společnosti EL Gazette, noviny pro anglický jazyk a mezinárodní vzdělávání založené na nedávné inspekci British Council.

Specializované kurzy na Westminster Kingsway College zahrnují:

 • Mezinárodní kurzy angličtiny
 • Diplomy mezinárodního pohostinství v kulinárském
 • Profesní kurzy v kreativním průmyslu
 • Vysokoškolské studium v ​​oboru podnikání a kulinářské umění

59924_ImagecopyrightWestminsterKingswayCollege13.jpg

Proč studovat s námi

Rozhodnutím studovat na Westminsterské univerzitě Kingsway budete dělat velký krok k vytvoření vzrušující a úspěšné budoucnosti a studovat v jednom z nejvíce vzrušujících a živých měst na světě. Cestujte do Londýna, Anglie a můžete procházet stejnými ulicemi jako králové, královny, princi a princezny, které jste studovali v historické třídě, četli v novinách a viděli v televizi. Z Londýnského oka, do Národní galerie a Tower of London, ať už upřednostňujete historii nebo moderní umění, najdete jej zde v tomto vzrušujícím městě. Můžete se projít kolem našich krásných parků a zahrad, navštívit světové muzea a galerie a nasávat kulturu, výtvarné umění a divadlo. Budete také moci navštívit nedaleké místa, jako je pobřežní čára Brightonu, zahrady Kentu, rodiště Shakespeara v Stratford-upon-Avon a slavná královská rezidence Windsor Castle. Nachází se v samém srdci města, Westminster Kingsway College je nedaleko hlavních dopravních uzlů, které vám umožňují cestovat do našich evropských sousedů.

Proč Westminster Kingsway College

Mezinárodní studenti Westminster Kingsway College mají přístup k široké škále kurzů v přátelském a profesionálním prostředí, které vám poskytnou nejlepší zkušenosti s učením.

Vysoká škola vám nabídne:

 • Prvotřídní výuka lektorů a školitelů, kteří pracovali ve zvoleném odvětví a rozvinuli své dovednosti v oblasti výuky, aby vám pomohli učit se a získat co nejvíce z vybraného odborného subjektu
 • Tréneri a podpůrné pracovníky k dispozici vám pomohou během vašeho studia
 • Progrese na nejrůznější univerzity včetně univerzit Russell Group
 • Vynikající výsledky pro studenty, kteří se zavázali k jejich studiu, a cenově výhodné kurzy, které vám poskytují hodnotu za peníze
 • Prvotřídní zařízení a zdroje na všech našich vysokých školách s bezplatným přístupem k internetu a členstvím v našich vzdělávacích centrech. Vzdělávací centra byly speciálně navrženy pro řečníky jiných jazyků než angličtiny, které zajistí, aby všichni zahraniční studenti mohli plně využívat zařízení.
 • Výborná poloha v blízkosti hlavního vlakového a vlakového nádraží v centru Londýna
 • Tým mezinárodního týmového a studentského týmu, který vám pomáhá a pomáhá při studiu
 • Možnost zúčastnit se národních soutěží a akcí při studiu na Westminsterské Kingsway College
 • Bezpečné a pohodlné učební prostředí, které vám pomůže maximalizovat každou příležitost k dosažení vašich osobních cílů.

Mezinárodní podpora kanceláří

Mezinárodní důstojník je prvním kontaktním místem pro zahraniční studenty, kteří mají zájem o studium na Westminster Kingsway College. Můžeme také nabídnout širokou škálu další podpory pro zahraniční studenty na Westminster Kingsway College, aby vám pomohli s poradenstvím v oblasti postupu a finančního poradenství. Rovněž pomáháme zahraničním studentům při hledání ubytování prostřednictvím specializovaných poskytovatelů ubytování.

Vízum

Westminster Kingsway College je sponzorem Tier 4. Naši znalí pracovníci vám pomohou s procesem žádosti o vízum a krátkodobou studijní vízovou iniciativu.

Místa

 • London

  Victoria Centre, Vincent Square, SW1P 2PD, London

Otázky