Keystone logo
Western University Faculty of Social Science

Western University Faculty of Social Science

Western University Faculty of Social Science

Úvod

Jedna z největších a nejrozmanitějších fakult sociální vědy v Kanadě, máme osm základních kateder - antropologii, ekonomii, geografii, historii, katedru managementu a organizačních studií DAN, politologii, psychologii a sociologii - a interdisciplinární katedru genderu. , Sexualita a ženská studia (která je také součástí Arts and Humanities). Nabízíme také inovativní akademické programy, jako jsou americká studia, aplikovaná archeologie; Komerční letectví; Domorodá studia; Mezinárodní vztahy, migrace a etnické vztahy; Veřejná správa, veřejná historie. V dubnu 2017 má fakulta více než 235 členů fakulty na plný úvazek, 6 500 vysokoškolských studentů a 660 postgraduálních studentů. Máme také síť absolventů více než 70 000 absolventů žijících po celém světě.

Jako známka kvality našich studentů měla Westernova vysokoškolská vstupní kohorta 2015-16 nejvyšší vstupní průměr ze všech univerzit v zemi. Pokud jde o vliv a pověst výzkumu, fakulta se trvale řadí mezi 100 nejlepších společenských věd na světě Radou pro hodnocení a akreditaci vysokých škol, QS Corporation a Academic Rankings of World Universities. Naši profesoři také obdrželi řadu pedagogických vyznamenání, včetně několika prestižních ocenění 3M Teaching Awards. Kombinace naší excelence ve výzkumu a vysoce kvalitní výuky je důležitým důvodem, proč studentské průzkumy ukazují, že Western poskytuje „nejlepší studentskou zkušenost mezi kanadskými univerzitami náročnými na výzkum.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Ottawa

    University Private,120, K1N 6N5, Ottawa

    Otázky