We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
Western State Colorado University

Western State Colorado University

Western State Colorado University

Úvod

Být vůdcem. Staňte se horolezcem.

Západní Colorado University podporuje cestu k účelné budoucnosti tím, že aktualizuje potenciál studentů v jejich neúnavném hledání dokonalosti a individuality.

Rozdíl je výsledek.

Naši západní studenti dostávají profesionální vedení a podporu nezbytnou pro rozvoj dovedností v reálném světě, které vedou k úspěšné kariéře. Naše vysoce personalizované programy se soustředí na vývoj profesionálů, kteří jsou připraveni vyhovět požadavkům moderního pracoviště.

Prostřednictvím naší výrazné kombinace akademických zásluh, praktických výzkumných příležitostí a inkluzivní zkušenosti studentů poskytujeme vzdělání, které lépe odpovídá požadavkům trhu.

Tam, kde se akademická přísnost setká s úžasem inspirujícím dobrodružstvím.

Western Colorado University se nachází v srdci Skalistých hor a nabízí rozsáhlou venkovní výzkumnou laboratoř s bezkonkurenčními příležitostmi pro studenty, aby se mohli učit a získávat praktické zkušenosti. Vydejte se se svým profesorem na sledování rysa, zúčastněte se archeologické vykopávky, připojte se k týmu robotiků a vytvořte si vlastní stroj nebo prozkoumejte zbrusu nové laboratoře na School of Computer Science & Engineering Paul M. Rady. Podívejte se blíže a uvidíte, co dělá Western tak zvláštním.

Místa

  • Gunnison

    Western Way,1, 81231, Gunnison

    Otázky