Keystone logo
Western Michigan University

Western Michigan University

Western Michigan University

Úvod

Zlepšení budoucnosti našich komunit a našeho světa. Začíná to u našich studentů. Náš inovativní vzdělávací přístup a špičkové možnosti výzkumu připravují studenty na úspěšnou kariéru a lepší budoucnost.

Western Michigan University je výzkumná univerzita zaměřená na studenty, která staví intelektuální dotazy a objevy na vysokoškolských, postgraduálních a profesionálních programech způsobem, který podporuje znalosti a inovace a přeměňuje moudrost v akci. Jako veřejná univerzita poskytuje WMU vedení ve výuce, výzkumu, učení a službách a je odhodlána zlepšovat budoucnost našich globálních občanů.

Western Michigan University nabízí zážitky, které umožňují objevování a podporují kreativitu a výzkum. Zavázali jsme se pokračovat ve zkoumání, šířit znalosti a podporovat kritické myšlení, které podporuje celoživotní učení. Naše stipendium vytváří nové znalosti, tvoří základ pro inovativní řešení, vede k ekonomickému rozvoji a významně přispívá ke společnosti.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Kalamazoo

    West Michigan Avenue,1903, 49008, Kalamazoo

    Otázky