Keystone logo
Webster Leiden Campus

Webster Leiden Campus

Webster Leiden Campus

Úvod

Websterská univerzita

Společnost Webster University, která byla založena v St. Louis, Missouri v roce 1915, je akreditovanou neziskovou americkou univerzitou s více než 100 pobočkami v deseti zemích. V současné době studuje v areálech Webster po celém světě 22 000 studentů. Webster University má mezinárodní pověst výuky a akademické dokonalosti. Známý pro své inovativní, akreditované vzdělávací programy, Webster splňuje potřeby studentů, podniky, a pracující dospělí po celém světě.

Webster Leiden Campusje jedním ze čtyř mezinárodních kampusů umístěných v Evropě. Je to jediný institut vysokoškolského vzdělávání v Nizozemsku, který nabízí americké akreditované tituly (vzdělání BA/BS i MA/MBA). Od té doby, co Webster začal nabízet americké tituly v Nizozemsku v roce 1983, absolvovalo více než 1600 studentů. Jeho absolventi pracují pro mnoho z nejprestižnějších a nejzajímavějších společností a organizací na světě.

Webster Leiden Campus

 • Webster zahájil provoz v roce 1983 v půvabné budově v historickém centru Leidenu.
 • Webster je jediným akreditovaným institutem vysokoškolského vzdělávání v Nizozemsku, který nabízí americké akreditované tituly (vzdělání BA/BS i MA/MBA).
 • V současné době je domovem 300 studentů zastupujících 50 plus národností se sítí absolventů téměř 2,000 studentů.
 • Webster je nezisková univerzita (Stichting) věnovaná dokonalosti

Proč Webster Leiden?

Webster Leiden Campus byla založena v roce 1983 a od té doby jsme absolvovali více než 2 000 studentů z více než 50 zemí. Jsme jediný institut pro vysokoškolské vzdělávání nabízející americké akreditované tituly v Nizozemsku s pěti školami a vysokými školami, včetně& věd o umění, Obchodní& technologie, Komunikace, Vzdělávání, a výtvarné umění.

Naše mise je pro tuto dobu odvážná a vhodná: Webster University, celosvětová instituce, zajištění vysoce kvalitních vzdělávacích zkušeností, které transformují studenty na globální občanství a individuální dokonalost.

Hlavní důvody ke studiu na Webster Leiden Campus

Pokud plánujete studovat na americký titul v zahraničí, zde jsou naše hlavní důvody, proč byste si měli vybratWebster Leiden Campus jako svůj studijní cíl.

 • Studujte v srdci Evropy
  • Nachází se v samém srdci Nizozemska, náš kampus Leiden sousedí s Haagem a Amsterdamem, domov mnoha organizací a podniků s různorodou a mezinárodní pracovní silou a klientelou. Naše strategické umístění a globální dosah přitahují síť fakulty světové úrovně, často pocházejí přímo ze stejných mezinárodních podniků a organizací, kteří našim studentům poskytují jedinečnou vzdělávací zkušenost, kde jsou hluboké akademické znalosti kombinovány s odbornými znalostmi.
 • Kategorie: Americké vzdělávání v Evropě
  • Webster Leiden je jediná univerzita, která usnadňuje schopnost získat americké vzdělání a akreditaci v Nizozemsku.
 • Flexibilní struktura stupňů
  • Flexibilní struktura studia společnosti Webster podporuje akademickou hloubku a intelektuální šíři, povzbuzovat vás k prozkoumání různých zájmů. Přibližně polovina vašich kurzů bude zaměřena na vaši hlavní oblast studia. Vaše zbývající kurzy lze přidělit druhému majorovi, důraz, Méně důležitý, nebo certifikát.
 • Je to cenově dostupné
  • Ve srovnání s jinými evropskými destinacemi, jako je Spojené království, Nizozemsko je cenově dostupné místo pro získání titulu. Životní náklady jsou výrazně nižší v „univerzitních městech“, jako je Leiden, zejména ve srovnání s tím, co najdete v Londýně nebo Paříži. NS, národní vlaková společnost v zemi, také nabízí studentům výrazně zlevněné vstupenky prostřednictvím svého programu OV-Chipkaart. Kromě mnoha studentských slev, které nabízejí restaurace, divadla, a další podniky, život bez auta není jen možnost, je to prakticky způsob života. Je mnohem snazší se dostat na vlak nebo na kole.
 • Orientační rok „Zoekjaar“ pro absolventy
  • Po ukončení studia na Websteru, bude vám k dispozici svět vzrušujících příležitostí. „Orientační rok pro absolventy hledající zaměstnání“ je povolení k pobytu zaměřené na udržení zahraničních talentů pro nizozemský trh práce. Máte až tři roky po ukončení studia, abyste mohli požádat o toto jednoleté povolení k pobytu.
 • Kariérní služba
  • Kariérní centrum Webster University si klade za cíl poskytnout studentům příležitost prezentovat to nejlepší ze sebe, když se ucházejí o stáže nebo zaměstnání. Posláním Career Center je vzdělávat naše studenty o procesu kariérního rozvoje a možnostech odvětví, zmocnit je, aby činili informovaná kariérní rozhodnutí. Dále se snažíme připravit naše studenty na zážitkové učení (tj. stáže a veřejně prospěšné práce), zaměstnanost, a další vzdělávání a propojení náborových organizací s naším rozmanitým talentem studentů.

Vlastnosti kampusu

  Žebříčky

  Globální uznání Webster University

  • Webster University je i nadále zařazena do nejvyšší úrovně kategorie Regionální univerzity - Středozápad v roce 2020 USA News and World Report Best Colleges
  • Programy Study Abroad se umístily mezi nejlepší 2 procenta z 1 500 vysokých škol a univerzit dotazovaných v „America's Best Colleges“ 2019 vydání US News& World Report
  • Forbes'" America's Top Colleges" 2018, a uznáván mezi nejlepší v zemi pro studium zahraničních programů
  • TheBestSchools.org uznal Webster za to, že patří mezi nejlepší online magisterský program

  Místa

  • Leiden

   Webster Leiden Campus Boommarkt 1 , 2311 EA, Leiden

   Otázky