Keystone logo
© Eva Dang
Warwickshire College Group

Warwickshire College Group

Warwickshire College Group

Úvod

Ať je to váš první krok k získání kvalifikace, nebo je to součást vašeho přání pro celoživotní učení, nabízíme vám mnoho různých kurzů a mimoškolních aktivit.

Jako jedna z největších vysokoškolských vysokých škol ve Velké Británii s jedinečnými vysokoškolskými koleji ve dvou krajích usilujeme o poskytnutí vzdělávacích zkušeností, které vedou k rozvoji širších dovedností a zlepšených destinací pro všechny naše studenty.

Naše nedávná inspekce Ofsted zdůrazňuje náš úspěch a silné zaměření jak na studenty, tak na potřeby průmyslu. Jsme také jedním z pouhých pěti vysokých škol ve Velké Británii, kteří získali Nadace udělení titulu Nadace udělením rady soukromých pracovníků - což znamená, že naše vysokoškolské vzdělání akademické kvality a standardy jsou stejné jako každá univerzita.

Věříme, že nejde jen o životně důležité kvalifikace a znalosti, které potřebujete k tomu, abyste se dostali dopředu, ale o základní přenositelné dovednosti, které vám pomohou při vašich dalších krocích, bez ohledu na to, jaké mohou být.

WCG vám pomůže rozvíjet podnikatelský přístup tím, že vytvoří podnikatelské a inovativní dovednosti a chování, které vám pomohou dosáhnout úspěchu ve stále konkurenčním světě.

Všechny výše uvedené nabídky nabízíme v podpůrném, přátelském, vysoce kvalitním a technologicky vyspělém prostředí. Náš úspěch studentů a výsledky na úrovni A jsou stále vysoké a naši studenti postupují na širokou škálu kariér s globálně uznávanými značkami a mnozí studenti také založili vlastní podnikání a podnikové projekty.

Místa

  • Royal Leamington Spa

    Warwick New Road, CV32 5JE, Royal Leamington Spa

    Otázky