Keystone logo
© Eva Dang
Warwick Summer School

Warwick Summer School

Warwick Summer School

Úvod

Warwick Summer School se bude konat v kampusu Warwick University v centru Anglie, kam se snadno dostanete vlakem, autem nebo letadlem ze všech částí Velké Británie i ze zahraničí.

Naše letní škola je jedinečnou kombinací učení a debat s renomovanými akademickými pracovníky a řečníky, kteří žijí po boku svých vrstevníků v krásné oblasti Warwickshire. Ať už chcete rozšířit své základní znalosti nebo hledáte něco trochu specializovanějšího, máme pro vás ten pravý kurz. Naše letní škola uspokojí opravdu každého a zahrnuje řadu kurzů z ekonomie, obchodu, věd, společenských a humanitních věd.

University of Warwick je přední světová univerzita Russell Group, která je všeobecně uznávána jako světový lídr v oblasti výzkumu a vzdělávání. University of Warwick, která se nedávno ve Velké Británii umístila na 9. místě (The Guardian 2020 League Table), má 17 subjektů v první desítce, včetně počítačových věd, obchodních a manažerských studií a účetnictví a financí (The Complete University Guide 2020) s ekonomickým hodnocením číslo 1 ( The Good University Guide 2020). Naše vzrušující letní škola umožňuje studentům těžit z vynikajících pedagogických a akademických znalostí. Ubytování pro tento vzrušující a obohacující třítýdenní letní zážitek je v samostatném světovém kampusu Warwick University, s vynikajícími prostory pro výuku a učení, 24hodinovou knihovnou, uměleckým centrem a kinem, sportovním centrem, restauracemi a kavárnami a mnoha zelené plochy včetně jezer, lesů a otevřených polí.

Místa

 • Coventry

  University of Warwick, CV4 7AL, Coventry

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky