Keystone logo
Warsaw School Of Computer Science

Warsaw School Of Computer Science

Warsaw School Of Computer Science

Úvod

111955_111913_WSCS_school_building.jpg

Proč WSCS

WSCS je jedinou univerzitou v Polsku, kde jsou členy poradního sboru rektora zároveň generální ředitelé největších IT společností na světě, jako jsou Microsoft, Hewlett-Packard, Cisco, Intel, IBM a Oracle.

Naše škola je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících soukromých vysokých škol, která je také ojedinělá díky tomu, že nabízíme studium v jediné oblasti vědy - počítačové vědě!

Hlavním vzdělávacím cílem WSCS je vybavit studenty teoretickými znalostmi a praktickými dovednostmi potřebnými k tomu, aby se stali profesionály v rámci vybraného oboru informatiky. Škola nabízí svým studentům také bezplatné a placené kurzy a workshopy, které navíc zvýší jejich schopnosti a obohatí jejich zkušenosti jako IT specialisté. Škola pravidelně spolupracuje s největšími IT společnostmi, které zase nabízejí našim studentům a absolventům bezplatné a placené stáže, které jsou součástí osnov a umožňují studentům kontrolovat své vlastní dovednosti v reálném světě práce související s IT. Škola se podílí na mezinárodních projektech organizovaných největšími IT společnostmi, jako je například IBM Scholars Program, Microsoft IT Academy, Cisco Networking Academy, Oracle Academic Initiative a SAP Academic Project.

WSCS má 4 haly se sedadly pro 130 studentů, 12 laboratoří včetně moderních síťových laboratoří postavených podle standardů Cisco a počítačové grafické laboratoře, 6 seminárních místností, konferenční místnost, kavárnu studentů a bar, posilovnu, knihovnu a čítárnu, stejně jako archivy a archivy. ostatní správní úřady.

Pokud opravdu chcete studovat počítačové vědy a práci v IT sektoru na místě, které je věnováno výhradně této oblasti vědy, pak Warsaw School Of Computer Science je tím pravým místem, kde začít svou kariéru!

Vlastnosti kampusu

    Místa

    • Warsaw

      Marka Edelmana 17, 00-169 Warsaw, Poland, 03, Warsaw

      Otázky