Keystone logo
Wageningen University and Research Specializace potravinového práva a regulačních záležitostí (Distance/Campus)
Wageningen University and Research

Specializace potravinového práva a regulačních záležitostí (Distance/Campus)

Wageningen, Nizozemsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Dálkové studium, Na kampusu

Úvod

Unikátní program, který vás připraví na vzrušující kariéru v oblasti potravin

Pozadí specializace Potravinové právo

Potravinová oblast je přísně regulována na mezinárodní úrovni, na úrovni EU a na vnitrostátní úrovni. Regulace potravin se vztahuje na všechny aspekty výroby, „od farmy po vidličku“, včetně bezpečnosti, hygieny, označování, balení a mnoha dalších aspektů. Týká se také speciálních potravin, včetně ekologických produktů, geneticky modifikovaných organismů, nových potravin, doplňků stravy a mnoha dalších.

V posledních desetiletích se složitost těchto zákonů vyvíjela v souladu se stále více technickými procesy výroby potravin a stále sofistikovanějšími požadavky spotřebitelů. Pro potravinářský průmysl, regulační orgány a poradenské společnosti je stále obtížnější držet krok s veškerým regulačním vývojem, zmírnit právní expozici, a zajistit dodržování předpisů.

A to je místo, kde jsou potřební absolventi potravinového práva a regulačních záležitostí! Získají veškeré znalosti potřebné nejen k reakci na právní změny v potravinářském sektoru, ale také k tomu, aby byli připraveni orientovat se v budoucích potravinových zákonech.

Ideální studenti

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky