Keystone logo
w.academy Výkonný mistr v interaktivním designu: virtuální a rozšířená realita
w.academy

Výkonný mistr v interaktivním designu: virtuální a rozšířená realita

Request duration

Italština

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Smíšené

Úvod

Kdo ví, jak dělat, učí.

Společnost w.academy pronajímá pobočku Akademie v Sida (www.mastersida.com) specializovanou na poskytování magisterských a výkonných magisterských programů, která v blízké budoucnosti integruje w.academy s metodami, přístupy, produkty a řešeními digitálního podnikání Škola.

Posláním w.academy je zpřístupnit studentům, manažerům, společnostem a veřejným orgánům kompletní služby vzdělávacích aktivit prostřednictvím aktualizačních a specializačních vzdělávacích kurzů, Executive Masters a University Masters a Full Masters.

Výcvik je poskytován ve všech režimech: od přítomnosti ve třídě až po virtuální realitu, od živého přenosu na dálku, od doučování po koučování, s využitím nejvhodnějších metod výuky včetně hraní rolí, převrácené třídy, kooperativního učení, vzájemného vzdělávání až do laboratoře.

Záruka přidané hodnoty je získána kombinovaným tréninkem, strukturována a poskytována díky digitálním způsobem šitým na míru studentovi.

Proč si vybrat virtuální realitu a rozšířenou realitu

Význam pohlcujících technologií pro profesionály a společnosti. V poslední době virtuální realita (VR) a augmentovaná realita (AR) způsobují revoluci v obchodních modelech a vytvářejí zásadní změnu.

Pokud je první cílem aktivního zapojení, přivedení uživatele do abstraktní, ale velmi reálné dimenze, druhý spojuje technologii a realitu zavedením virtuálních prvků a informací do uživatelského prostředí.

Obě technologie se rychle vyvíjejí a díky své aplikaci vstupují společnosti do takzvané třetí éry IT a potřebují profesionály, kteří vědí, jak tyto technologie spravovat.

„Dnes jsme v historickém okamžiku, kdy se můžeme naučit, jak vytvářet aplikace, aniž bychom měli obchod s aplikacemi,“ říká Andrea Giansanti, koordinátor výkonného mistra, takže musíme předvídat dobu a získat technické i teoretické dovednosti, abychom věděli, co byla skutečnost a jaké jsou správné postupy pro uplatnění, aby bylo možné vytvořit řadu nových scénářů. V tuto chvíli jsou stále nika, protože šíření náhlavních souprav ještě není tak rozšířené. Směrem je postupovat směrem k zevšeobecňování dovedností a objevovat existenci více softwaru a poté vědět, jak je integrovat do různých technologií.

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky