Keystone logo
w.academy

w.academy

w.academy

Úvod

w.academy

w.academy si pronajala pobočku Sida Academy specializovanou na Master a Executive Master, která v blízké budoucnosti integruje platformu w.academy s modalitami, přístupy, produkty a řešeními Business School.

Naším posláním je poskytnout studentům, manažerům, společnostem a veřejným institucím kompletní služby vzdělávacích aktivit, jako je další vzdělávání a specializace, Executive Masters, University Masters a Full Masters.

Třídy se konají různými způsoby: od fyzických tříd po živé vysílání, od doučování po koučování pomocí nejlepších vyučovacích metod, jako je hraní rolí, převrácená učebna, kooperativní učení, vzájemné vzdělávání a používání laboratoří.

Přidaná hodnota se získává díky smíšenému a strukturovanému studiu, digitálnímu studiu přizpůsobenému našim studentům.

Skupina Sida

Již více než 30 let nabízí Sida Group společnostem a institucím manažerské poradenské služby. Sida Group podporuje řízení ve všech jeho fázích, počínaje strategickými, jako jsou finance a kontrola, lidské zdroje, organizace, fúze a akvizice a internacionalizace.

websolute

Websolute, inovativní PMI citovaný na AIM Italia, je jednou z nejdůležitějších italských digitálních společností v oblasti komunikace, digitálních technologií a digitálního marketingu a obchodu.

Místa

 • Ancona

  Via Luigi Albertini, 36, 60131, Ancona

 • Rome

  Clivo di Monte del Gallo n.48, 00165, Rome

  • Bologna

   Bologna, Itálie

   • Pesaro

    Pesaro, Itálie

    Otázky