Keystone logo
Varna University of Management

Varna University of Management

Varna University of Management

Úvod

Varna University of Management ( VUM ) je mezinárodní obchodní škola umístěná v Evropě v Bulharsku. Studenti z více než 50 zemí získají vynikající vzdělání v oblasti obchodu a marketingu, IT, cestovního ruchu a pohostinství, gastronomie a kulinářské umění.

VUM nabízí bakalářské a magisterské dvoustupňové programy, které jsou vyučovány výhradně v angličtině, ve spolupráci s univerzitami v zemích jako je Velká Británie (Cardiff Met), Švýcarsko (BHMS), Nizozemí (Stendenova univerzita). Studenti studují synchronizované učební osnovy jako v partnerských institucích a musí splňovat stejné vysoké standardy při zkouškách. VUM tituly ze partnerských univerzit a VUM .

VUM udržuje vynikající spojení s firmami a může se pochlubit dlouhodobým úspěchem, když své studenty postavila na špičku zaměstnavatelů v USA, Austrálii, Velké Británii, Německu, Španělsku, Itálii.

VUM v globálním žebříčku

  • VUM držitelem 1. místa mezi 1600 HEI po celém světě pro mobilitu studentů podle prestižních pozic U-Multirank
  • VUM získala 3 špičkové ocenění - vynikající obchodní škola s posilujícím mezinárodním vlivem - klasifikací Palme Excellence pro východní Evropu.
  • Univerzita je 9. místo ve východní Evropě pro svůj titul MBA od společnosti Best-masters.com.
  • Univerzita je zařazena do 20. místa na světě pro svůj titul International-Hospitality and Tourism Management (MSc) od společnosti Best-masters.com.
  • Počet publikací fakulty a studentů VUM získal univerzitní pořadí mezi 300 nejvýznamnějšími světovými obchodními školami podle výzkumné sítě Social Science Research Network (SSRN) .

Místa

  • Varna

    13A Oborishte Street , , Varna

Otázky