Keystone logo
Voxel School Máster en Concept Art
Voxel School

Máster en Concept Art

Madrid, Španělsko

10 Months

Španělština

Plný úvazek

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Smíšené, Na kampusu

Úvod

Rozvíjí technické a umělecké schopnosti první úrovně pro řešení umělecké konceptualizace videoherních, filmových a reklamních projektů v jejich předprodukčních fázích.

Dosáhněte vysoce specializovaného školení v oblasti designu, předprodukce vizuální sekce a uměleckého vedení digitálního kreativního projektu.

Během magisterského studia se hlouběji ponořte do technik digitální kresby a malby s profesionálním softwarem pro úpravy a digitální zpracování obrazu a také se naučte implementovat 3D nástroje, které vám usnadní výrobní procesy.

Magisterské studium má projektovou dílnu, ve které budete mít možnost rozvíjet profesní portfolio a být součástí multidisciplinárního kolektivního projektu školy, jehož prostřednictvím můžete zviditelnit svou práci v oboru, účastnit se veletrhů, soutěží a profesionální festivaly.

Budete se moci zaměřit na širokou škálu odvětví, jako jsou videohry, animované filmy, hrané filmy, seriály, vizuální komunikace a reklama.

Jsou to oficiální tituly?

V případě magisterského studia se jedná o vlastní tituly, jejichž smyslem je propojit studenta s průmyslem jak prostřednictvím učitelů, tak projektů s firmami.

V případě magisterských titulů z univerzity Complutense v Madridu se jedná o trvalé vzdělávací programy udělované univerzitou Complutense v Madridu.

Španělská univerzita uděluje dva typy magisterských titulů: univerzitní magisterský titul a trvalý magisterský titul. První typ je určen pro studenty, kteří chtějí získat doktorát a následně pedagogickou dráhu na univerzitě. Druhý typ, mezi něž patří kvalifikace Voxel School , je koncipován jako profesní kvalifikace, která spojuje studenta s průmyslovou strukturou, aby zde našel uplatnění.

Přijímací řízení

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky