Keystone logo
VOS Spanish School & Intercultural Club In Buenos Aires and Barcelona

VOS Spanish School & Intercultural Club In Buenos Aires and Barcelona

VOS Spanish School & Intercultural Club In Buenos Aires and Barcelona

Úvod

Být v oblasti vzdělávání znamená být připraven na změnu, učení je neustálý pohyb.

Pokud k této základní funkci přidáme rychlost, kterou dnes zažíváme v sociálních změnách, když mluvíme o metodě výuky, musíme začít tím, že řekneme, že všechno je možné.

Začínáme zjevně: jazyk nám umožňuje komunikovat. Učení druhého jazyka proto musí mít komunikaci jako hlavní osu. Necháme naše studenty komunikovat španělsky, naše metoda má na komunikaci jasný důraz. Kromě tohoto didaktického účelu věříme v sílu ponoření do komunity španělsky mluvících. Když se studenti ponoří do jazyka, který se chce naučit, vše, co se ve třídě naučí, platí neustále v různých kontextech skutečného života. Tato neustálá expozice sděluje potřebu silné motivace, a proto výrazně zvyšuje jejich šance na učení.

Ve VOS využíváme vzdělávací sílu tohoto ponoření do jazyka: žádné zjevné reality, používáme realitu se všemi jejími silami, jak ve třídě, tak mimo ni (v e-learningu je to také možné: španělské ponoření může být téměř plně dosažené prostřednictvím sociální sítě).

Toto získávání znalostí pokračuje v týdenních workshopech a kulturních aktivitách, díky nimž je každý den kulturním dobrodružstvím se španělštinou.

Při navrhování naší vzdělávací osnovy a plánování každé španělské třídy si velmi dobře uvědomujeme zásadní skutečnost, že „učení bylo ovlivněno technologií“. Tím se mění praxe výuky, role studenta, co jsou znalosti a v podstatě i to, co děláme, aby se lidé naučili.

Místa

 • 1906

  Marcelo Torcuato de Alvear,1459, C1060, 1906

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky