Keystone logo
Vistula University Mistr v počítačovém inženýrství
Vistula University

Mistr v počítačovém inženýrství

Warsaw, Polsko

3 Semesters

Angličtina, Polština

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Oct 2024

EUR 2 500 / per year *

Na kampusu

* za rok, 1350 EUR za semestr - školné za prezenční studium pro občany EU. 120 EUR - registrační poplatek.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Popis programu

Magisterský program v oboru Počítačové inženýrství na Vistula University je vaší příležitost získat odborné znalosti a začít kariéru v IT sektoru. Pokud zvolíte tento program, objevíte aplikace pokročilých bezdrátových technologií v organizacích a naučíte se navrhovat mobilní aplikace pro různé společnosti a jejich produkty. Kromě toho, absolvování s magisterským stupněm otevře dveře na manažerské pozice v průmyslu.

Tento program je ideální pro všechny absolventy STEM, kteří by chtěli rozšířit své znalosti o počítačovém inženýrství a získat nové dovednosti.

Magisterský program vás naučí optimalizaci a jazyku R. Naučíte se používat znalosti algoritmů, aplikovatelné na problémy v návrhu bezdrátových sítí a mobilních zařízení. Získáte nové kompetence týkající se hodnocení ziskovosti a projektového řízení. Díky programu DreamSpark společnosti Microsoft, vzdělávacímu programu OAI společnosti Oracle a programu CISCO pro místní akademii, se stanete odborníky na aplikaci teoretických znalostí na problémy v reálném světě. Jako mistr počítačového inženýrství se budete také chlubit zvládnutím návrhových a vývojových nástrojů.

Požadavky

Pokud se chcete ucházet o magisterský studijní program Computer Engineering, musíte být držitelem diplomu BS (v oboru počítačového inženýrství nebo příbuzných oborů, např. Telekomunikací nebo elektroniky). Budete požádáni o předložení tohoto diplomu.

Fakulta informatiky (Ústav výpočetní techniky) pořádá měsíční cyklická setkání - vědecké semináře, kde je možnost slyšet a aktivně se podílet na spolupráci výzkumu v oblasti informatiky a jeho aplikací v některých dalších oborech.

O programu

Magisterský studijní program Počítačové inženýrství významně rozšíří znalosti získané v bakalářském programu. Program vás naučí navrhovat bezdrátové sítě a mobilní aplikace. Získáte dovednosti, které vám umožní řídit projekty a vést vaše vlastní IT týmy. Podívejte se na celý učební plán a zjistěte, kolik dalšího se můžete naučit!

Stáž

Vistula University nabízí praktické znalosti, sdílené odborníky a renomovanými odborníky. Věříme, že klíčem k úspěchu jsou zkušenosti a schopnost využívat teoretické znalosti. Proto počítačový inženýrský program (magisterský stupeň) zahrnuje stáže. Ty vám pomohou upevnit vaše znalosti a stát se jistým odborníkem. Kromě toho budete mít také cennou příležitost k síti.

Odbornost

Studium na Vistula University vám poskytne potřebné znalosti, aby se rychle stal odborníkem v oblasti počítačového inženýrství.

Podřízené společnosti

Magisterský program v oboru Počítačové inženýrství je přizpůsoben potřebám trhu a umožňuje vám získat znalosti o konkrétním oboru, který vás zajímá. Nabízí dva sub-majors: design a aplikace bezdrátových sítí a design a aplikace mobilních aplikací.

Dílčí obor: Návrh a aplikace bezdrátových sítí

Tento dílčí úkol vás připraví na plánování a předvídání rozvoje bezdrátových sítí a na udržení a rozvoj této infrastruktury v organizacích. Osvojíte si vývoj ICT a bezdrátových řešení pro společnosti poskytující telekomunikační služby. Naučíte se osvědčeným postupům při komunikaci s poskytovateli a dodavateli, pokud jde o budování a rozvoj bezdrátových sítí, stejně jako dohled a ověřování zákaznických systémů.

Stanete se zběhlými při navrhování protokolů spolu se správou energie a dalších zdrojů. To vše za předpokladu systémové chybovosti a nízké spolehlivosti jednotlivých zařízení. Budete moci zahrnout algoritmy spolupráce v distribuovaných systémech, stejně jako systémy spolehlivosti a spolehlivosti výměny dat v nepřátelských prostředích.

Kariéra po studiích

Vistula University nabízí rozumný program počítačového inženýrství. Její absolventi se stávají odborníky ve vybraných dílčích oblastech a snadno si najdou zaměstnání. To vše díky našim kurzům, které vyučují renomovaní odborníci a zkušení akademici. Magisterský program vás také naučí řídit projekty, což vám umožní uplatnit se na specializovaných a manažerských pozicích ve firmách.

Po absolvování budete mít titul „Master of Computer Engineering“.

Výhody studia počítačového inženýrství

 • Odborné znalosti

Zajímavé sub-majors vám umožní stát se odborníkem ve Vámi zvoleném oboru. Rozhodnete-li se rozšířit své znalosti o bezdrátových sítích, naučíte se aplikovat tuto technologii v každé organizaci. Na druhé straně, mobilní aplikace, hlavní, vás naučí navrhovat aplikace pro nejoblíbenější operační systémy.

 • Pokroky ve vaší kariéře

Magisterský program na Vistula University nejen rozšíří vaše znalosti, ale připraví vás také na vedení vlastních IT projektů. Tím získáte skutečnou možnost získání atraktivní pozice ve Vámi zvoleném oboru.

 • Analytické myšlení

Učení, jak myslet, synteticky a analyticky, má obrovský význam v programování. Spojením těchto dovedností s odbornými znalostmi budete schopni rychle vyřešit jakékoli problémy, se kterými se setkáte. Stane se vám ceněný specialista, který je neocenitelný pro každou společnost v oboru.

Školné

Školné za prezenční i kombinované studium (včetně mobilních studií) (BA / MA) v polštině - studenti mimo EU

 • Registrační poplatek: 120 €

 • Školné (za rok): 1 750 €

 • Školné (za semestr): 925 €

Školné za prezenční studium (BA / MA) v angličtině - občané EU *

 • Registrační poplatek: 120 €

 • Školné (za rok): 2 500 €

 • Školné (za semestr): 1 350 €

* Skupina občanů jiných zemí, kteří platí stejné poplatky jako občané EU, zahrnuje: občany jiných evropských zemí, všech zemí Severní a Jižní Ameriky, Karibiku a občany Arménie, Ázerbájdžánu, Gruzie, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Mongolsko, Rusko, Tádžikistán, Turkmenistán a Uzbekistán.

Školné za prezenční studium (BA / MA) v angličtině - občané mimo EU *

 • Registrační poplatek: 200 €

 • Školné (za rok): 3 800 €

 • Školné (za semestr): 2 000 €

* To neplatí pro studenty ze zemí Evropy, které nejsou členy EU, studenty ze Severní a Jižní Ameriky, Karibiku a Arménie, Ázerbájdžánu, Gruzie, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Mongolska, Ruska, Tádžikistánu, Turkmenistánu a Uzbekistánu.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • MSc v počítačové a mechanické strojírenství
  • Wrocław, Polsko
 • Master of Science - Počítačová věda a softwarové inženýrství - Rezidenční
  • Auburn, Spojené státy americké
 • Master of Science - Inženýrství kybernetické bezpečnosti - Rezidenční
  • Auburn, Spojené státy americké