Keystone logo
Vistula University Mistr v mezinárodních vztazích
Vistula University

Mistr v mezinárodních vztazích

Warsaw, Polsko

4 Semesters

Angličtina, Polština

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Oct 2024

EUR 2 500 / per year *

Na kampusu

* za rok, 1350 EUR za semestr - školné za prezenční studium pro občany EU. 120 EUR - registrační poplatek.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Popis programu

Pokud jste doposud pouze informovali o mezinárodní politice, ale nyní byste chtěli mít skutečný vliv na utváření takové politiky, pak je pro vás mezinárodní vztah (magisterský program). Během čtyř semestrů se naučíte navrhovat strategii v mezinárodní politice a pečlivě řídit globální problémy a zároveň přijímat etická rozhodnutí.

Magisterský program v mezinárodních vztazích je také příležitostí k rozšíření znalostí a dovedností, které jsou vyžadovány ve světové diplomacii. To znamená, že studie vám představí globální příležitosti. Po ukončení studia se budete moci naplnit v regionu světa, který vás nejvíce zajímá.

O programu

Program mezinárodních vztahů byl vytvořen na základě mezinárodních standardů. Zohledňuje nejnovější trendy a změny v politice a světové ekonomice. Studie vyvažují teoretické znalosti s praktickými dovednostmi. Třídy jsou vedeny odborníky, jako jsou bývalí ministři, velvyslanci a zaměstnanci „think-tanků“. Díky tomu jsou mezinárodní vztahy (magisterský program) zárukou řádných znalostí.

Stáž

V Akademii financí a obchodní Visly se zaměřujeme na předávání znalostí prakticky, jako v případě mezinárodních vztahů. Studie jsou ideální příležitostí k získání teoretických znalostí a cenných zkušeností, jakož i k získání prvních známostí, které jsou velmi důležité v práci diplomata. Během magisterského programu proto každý student absolvuje stáž v partnerských organizacích naší akademie.

Odbornost

Studium na Akademii financí a obchodní Vistuly vám poskytuje komplexní znalosti, které vám pomohou učinit z vás odborníka v oblasti mezinárodních vztahů.

Podřízené společnosti

Při studiu mezinárodních vztahů (magisterský studijní program) si můžete vybrat jeden ze tří specializací: mezinárodní obchodní vztahy II, strategická studia nebo mezinárodní organizace a globální politiku.

Specializace: Mezinárodní obchodní vztahy II

Tato specializace vám umožní naučit se provádět vážné mezinárodní projekty na vlastní pěst. Prohloubíte své znalosti týkající se činností v mezinárodním podnikatelském prostředí i zahraničních investic. Získáte dovednosti v globálním marketingu a uvidíte hodnotu politického rizika v obchodních vztazích. Naučíte se roli moderních technologií v politice a globální ekonomice.

Kariéra po studiích

Magisterský program v mezinárodních vztazích nabízí promyšlený program, který splňuje očekávání současného trhu práce. Třídy jsou vedeny zkušenými odborníky - bývalými ministry a velvyslanci, kteří mají dobré znalosti. Třídy vám pomohou získat odborné znalosti, které posílí vaše kompetence. Během studia budete moci díky programu Erasmus Plus obohatit své zkušenosti prostřednictvím stáže v Polsku nebo v zahraničí.

Výhody studia počítačového inženýrství

Globální příležitosti

Dozvíte se více o vztazích mezi nejdůležitějšími účastníky globální politiky a světového obchodu, jakož i o procesech, které je formují. Během stáže Erasmus Plus v zahraničí se budete moci vyzkoušet sami. Uděláte mnoho mezinárodních známých. Díky tomu bude cesta k celosvětové kariéře široce otevřená.

Obchodní přístup

Během magisterského programu budete mít možnost setkat se s mnoha mezinárodními osobnostmi. Třídy jsou vedeny bývalými ministry, vedoucími pracovníky mezinárodních organizací a velvyslanci. Tito odborníci vás předávají, každodenní znalosti a dovednosti ve světě obchodních vztahů.

Školné

Školné za prezenční i kombinované studium (včetně mobilních studií) (BA / MA) v polštině - studenti mimo EU

  • Registrační poplatek: 120 €

  • Školné (za rok): 1 450 €

  • Školné (za semestr): 775 €

Školné za prezenční studium (BA / MA) v angličtině - občané EU *

  • Registrační poplatek: 120 €

  • Školné (za rok): 2 500 €

  • Školné (za semestr): 1 350 €

* Skupina občanů jiných zemí, kteří platí stejné poplatky jako občané EU, zahrnuje: občany jiných evropských zemí, všech zemí Severní a Jižní Ameriky, Karibiku a občany Arménie, Ázerbájdžánu, Gruzie, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Mongolsko, Rusko, Tádžikistán, Turkmenistán a Uzbekistán.

Školné za prezenční studium (BA / MA) v angličtině - občané mimo EU *

  • Registrační poplatek: 200 €

  • Školné (za rok): 3 800 €

  • Školné (za semestr): 2 000 €

* To neplatí pro studenty ze zemí Evropy, které nejsou členy EU, studenty ze Severní a Jižní Ameriky, Karibiku a Arménie, Ázerbájdžánu, Gruzie, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Mongolska, Ruska, Tádžikistánu, Turkmenistánu a Uzbekistánu.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy