Keystone logo
Vistula University Master v grafickém designu
Vistula University

Master v grafickém designu

Warsaw, Polsko

4 Semesters

Polština

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Oct 2024

EUR 1 450 / per year *

Na kampusu

* za rok, 775 EUR za semestr - školné za prezenční studium pro občany EU. 120 EUR - registrační poplatek.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Popis programu

Grafický design na bakalářské úrovni je zaměřen na výuku grafických technik a získání základních znalostí umění. Magisterský studijní program na Evropské fakultě umění Univerzity Vistula University vám umožní výrazně rozšířit své znalosti o předmětu. Magisterský program také poskytuje skvělou příležitost naučit se, jak vědomě plánovat svou profesní kariéru, ve světě, kde je název hry rozsáhlé znalosti a dovednosti.

Grafický design na Evropské fakultě umění Univerzity Vistula University je program určený pro všechny, kteří chtějí být nezávislí, a nebojí se uměleckých experimentů. Poskytuje také ideální prostor pro zájemce o experimentální práci, s využitím jejich představ, vlastních kresebných dovedností, fotografování a nejnovějšího digitálního tisku.

Pokud tedy chcete realizovat své vlastní originální umělecké koncepty a umět efektivně využít své dovednosti grafického designu, dvouletý magisterský program vám umožní získat potřebné znalosti a odborné dovednosti. Ty získají na přednáškách a různých workshopech, jak ve třídě, tak pod širým nebem.

Požadavky

Pokud se chcete ucházet o magisterský program Grafický design, musíte splnit následující požadavky:

 • Je držitelem bakalářského titulu.
 • Být absolventem bakalářského nebo magisterského studijního programu v oboru umění nebo jiného oboru - např. Liberálního a všeobecného umění.
 • Absolvujte rozhovor v kombinaci s prezentací a auto-analýzou vašeho uměleckého portfolia.

O programu

Učební plán programu Grafický design (magisterský stupeň) je v souladu s posláním a rozvojovou strategií univerzity. Připravuje absolventy na práci na moderních, pokročilých úlohách v oblasti designu, reklamy a grafiky - a to jak individuálně, tak v týmu, s využitím digitálních a analogových technologií.

Učební plán je založen na vyváženém souboru tradičních uměleckých technik, stejně jako na moderních fotografických a digitálních technikách. Kurzy nejprve kladou praktické znalosti a rozvíjejí vaše kreativní myšlení a schopnost plnit umělecké a designové úkoly.

Pokud tedy chcete být nezávislým umělcem nebo pracovat jako designér počítačové grafiky, studium na Vistula University je pro vás!

Stáž

Šestý a poslední semestr programu zahrnuje výuku diplomů. Pro studenty na plný a částečný úvazek je povinná a je 50 hodin dlouhá (dva týdny).

Odbornost

Na Vistula University jsou na prvním místě praktické aplikace vyučovaného materiálu a magisterský program to kombinuje s výukou kreativního designu a jak propagovat projekty tavící umění a obchod.

Podřízené společnosti

Program Grafický design (magisterský stupeň) nabízí dvě hlavní specializace: umělecký grafický design a mediální umění.

 • Sub-hlavní: Umělecký grafický design

Výrazně rozšíříte své znalosti o grafických technikách, jako je počítačová grafika. Magisterský program na Vistula University vám umožní vytvářet různé umělecké experimenty s využitím vašich představivosti, kresby a fotografických dovedností. Budete vytvářet mnoho unikátních uměleckých děl, prostorových a grafických návrhů.

 • Sub-major: Média Umění

Rozšiřujete své znalosti o digitálních a analogových médiích a stáváte se vědomým tvůrcem, připraveným k práci ve výtvarném umění. Získáte zkušenosti potřebné k realizaci vlastních uměleckých nápadů a zaměříte se na vlastní vybrané oblasti při vývoji počítačového grafického designéra. Sub-hlavní byl navržen s každým, kdo chce pracovat s komerčním uměním na mysli.

Kariéra po studiích

Program Graphic Design byl navržen tak, aby vás co nejlépe připravil na zvolenou kariéru. Praktický přístup, kombinovaný s možností získat obrovské množství dovedností, vám umožní vyvíjet se ve směru, který si vyberete, a podniknout první kroky směrem k profesionálnímu úspěchu.

Po absolvování obdržíte titul „Master of Art“.

Výhody studia počítačového inženýrství

 • Tvůrčí nezávislost

Tím, že se stanete mistrem umění, budete schopni samostatně a vědomě vytvářet umělecká díla s využitím vybraných technik.

 • Navrhování grafiky

Naučíte se vytvářet vlastní koncepty tvorby grafického materiálu pro tisk pomocí různých technik založených na vlastní představivosti, uměleckých znalostech a vhodných technických dovednostech.

 • Nástroje pro obchod

Během studia se také naučíte používat specializované nástroje a zařízení, které jsou užitečné při vytváření jedinečných návrhů. Budete dobře připraveni pracovat v dynamických světech reklamy a nových médií.

 • Připraven pracovat

Jako absolvent budete schopni využít znalosti typografie a grafického designu, marketingu a propagace, vytvářet a realizovat komerční projekty v oblastech, jako je reklama.

Školné

Školné za prezenční studium (BA / MA) v angličtině - občané EU *

 • Registrační poplatek: 120 €

 • Školné (za rok): 1 450 €

 • Školné (za semestr): 775 €

O Škole

Otázky

Podobné kurzy