Keystone logo
Vistula University Master in Management
Vistula University

Master in Management

Warsaw, Polsko

4 Semesters

Angličtina, Polština

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Oct 2024

EUR 2 500 / per year *

Dálkové studium, Na kampusu

* za rok, 1350 EUR za semestr - školné za prezenční studium pro občany EU. 120 EUR - registrační poplatek.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Popis programu

Magisterský studijní program Management na Vistula University vám umožní nejen doplnit znalosti, které jste získali během bakalářského studia, ale také vám umožní naučit se nový materiál, který vám pomůže dosáhnout profesionálního úspěchu v dynamickém světě podnikání. Naučíte se, jak řídit svou kariéru, v souladu se zásadami rovnováhy mezi životními pracemi a jak jednat v odpovědných funkcích ve vedení.

Pokud byste raději činili rozhodnutí, než postupovat podle pokynů, chcete-li pracovat s lidmi a cítit se dobře v multikulturním prostředí, pak je Management (magisterský program) ideální pro vás!

Magisterský program je zaměřen na výuku univerzálně aplikovatelných znalostí o tom, jak řídit současné obchodní organizace. Je důležité poznamenat, že důrazně zdůrazňujeme mezinárodní aspekty výše uvedeného. To otevírá globální možnosti, protože absolvování Vistula University vás připraví k práci nejen v Polsku, ale iv zahraničí.

Klademe důraz na praktičnost, proto je Management (magisterský program) k dispozici také jako distanční program! Pokud zvolíte možnost vzdálenosti, budete moci dokončit 60% kurzů přes internet, odkudkoliv na světě. Více informací o distančním vzdělávání naleznete zde.

O programu

Management (magisterský program) je dvouletý program, jehož cílem je seznámit vás s mezinárodními standardy řízení obchodních organizací. Teoretické znalosti, které získáte na přednáškách, naleznete v praktických aplikacích na workshopech a seminářích. Naše fakulta zahrnuje nejen akademiky, ale i veterány průmyslu. Tato kombinace kompetencí zajišťuje, že znalosti, které získáte, jsou spolehlivé a důvěryhodné.

Flexibilita programu je jeho síla - právě vy rozhodujete o průběhu svého studia. Výběrem jednotlivých tříd budete schopni rozvíjet se ve zvoleném oboru.

Pokud přemýšlíte o založení vlastního podnikání, nebo máte pocit, že máte to, co je zapotřebí k tomu, abyste se stali lídrem, pak je studium Managementu ve Varšavě ideální právě pro vás!

Odbornost

Studium na Vistula University vám poskytne potřebné znalosti, aby se rychle stal odborníkem na management.

Podřízené společnosti

Magisterský program v managementu vám umožní vybrat jednu ze čtyř sub-majorů: mezinárodní management společnosti, mezinárodní marketing management, mezinárodní řízení lidských zdrojů a mezinárodní e-business projektový management.

Sub-majors jsou vybíráni ve třetím semestru studia.

Dílčí význam: mezinárodní vedení společnosti

Naučíte se klíčové aspekty mezinárodní aktivity, které vám umožní buď najít vlastní společnost, nebo efektivně řídit korporaci. Budete schopni rozvíjet efektivní obchodní strategie a plány, vědět, jak zajistit úspěšný vstup společnosti na mezinárodní trh a získat nejlepší zaměstnance.

Kariéra po studiích

Program Management byl navržen tak, aby vás co nejlépe připravil na kariéru v řízení, ať už se jedná o projekty, lidi nebo organizace. Sub-majors jsou přizpůsobeny potřebám trhu a umožní vám získat praktické znalosti a specializovat se na zvolený směr. Zaměření na mezinárodní aspekty managementu znamená, že budete připraveni pracovat v kulturně odlišných skupinách a společnostech.

Výhody studia počítačového inženýrství

Globální možnosti

Absolvování magisterského studia otevře dveře novým globálním vyhlídkám na zaměstnanost. To vše díky mezinárodnímu přístupu našich kurzů. Získáte znalosti a dovednosti, s nimiž dosáhnete profesionálního úspěchu ve vaší zemi.

Obchodní přístup

Zjistěte, jak odborně navigovat ve světě podnikání. Budete vědět, jak využít získané znalosti ze scénářů reálného života. Dozvíte se také, jak nejen rozvíjet plány, ale jak je realizovat tak, aby byly v souladu se strategií společnosti.

Kvalifikovaný management

Budete moci realizovat projekt od začátku až do konce a řídit celé týmy.

Školné

Školné za prezenční i kombinované studium (včetně mobilních studií) (BA / MA) v polštině - studenti mimo EU

 • Registrační poplatek: 120 €

 • Školné (za rok): 1 450 €

 • Školné (za semestr): 775 €

Školné za prezenční studium (BA / MA) v angličtině - občané EU *

 • Registrační poplatek: 120 €

 • Školné (za rok): 2 500 €

 • Školné (za semestr): 1 350 €

* Skupina občanů jiných zemí, kteří platí stejné poplatky jako občané EU, zahrnuje: občany jiných evropských zemí, všech zemí Severní a Jižní Ameriky, Karibiku a občany Arménie, Ázerbájdžánu, Gruzie, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Mongolsko, Rusko, Tádžikistán, Turkmenistán a Uzbekistán.

Školné za prezenční studium (BA / MA) v angličtině - občané mimo EU *

 • Registrační poplatek: 200 €

 • Školné (za rok): 3 800 €

 • Školné (za semestr): 2 000 €

* To neplatí pro studenty ze zemí Evropy, které nejsou členy EU, studenty ze Severní a Jižní Ameriky, Karibiku a Arménie, Ázerbájdžánu, Gruzie, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Mongolska, Ruska, Tádžikistánu, Turkmenistánu a Uzbekistánu.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • University of Sydney Online Master of Project and Program Management
  • Online Australia
 • Magisterský titul v oboru management, inovace a vedení vzdělávacích center
  • Online Spain
 • Magistr v administraci a managementu zdravotnických služeb
  • Online