Keystone logo
Vistula University Magistr Turistiky A Rekreace
Vistula University

Magistr Turistiky A Rekreace

Warsaw, Polsko

4 Semesters

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Oct 2024

EUR 2 000 / per year *

Na kampusu

* za rok, 1100 EUR za semestr - školné za prezenční studium pro občany EU. 120 EUR - registrační poplatek.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Popis programu

Studium cestovního ruchu a rekreace na magisterské úrovni Vám poskytne znalosti z managementu cestovního ruchu a umožní vám dále rozvíjet dovednosti, které jste získali na bakalářské úrovni. Dozvíte se, jak samostatně a profesionálně provozovat cestovní kancelář, turistické letovisko nebo zřízení potravin a organizovat prémiové obchodní akce.

Čtyři semestry na Varšavské fakultě pohostinství nabízejí skvělou příležitost k získání dovedností potřebných pro založení vlastního cestovního ruchu nebo pohostinství - a to nejen v Polsku! To bude možné mimo jiné díky manažerským dovednostem, zejména strategickému myšlení, jakož i jazykovým znalostem cizích jazyků (B2 nebo vyšším, podle Společného evropského referenčního rámce).

Výběrem magisterského programu v oblasti cestovního ruchu a rekreace získáte úplné znalosti z oboru, které vám umožní rozvíjet váš potenciál na konkurenčním trhu. Pomůžeme vám rychle se stát odborníkem ve vašem oboru.

O programu

Učební plán programu cestovního ruchu a rekreace na magisterské úrovni byl speciálně navržen tak, aby rozšiřoval znalosti získané během bakalářského studia. Získáte nové dovednosti spojené s komplexním řízením - v oblasti cestovního ruchu, rekreace a sportu, managementu pohostinství a stravování, jakož i organizování obchodních akcí. Budete vyučováni dlouholetými praktiky, renomovanými odborníky a zkušenými lektory, kteří budou dělat vše pro to, aby efektivně spojili teorii a praxi.

Stáž

Práce v odvětví cestovního ruchu znamená spolupráci s jinými lidmi a vyžaduje nezbytné zkušenosti, které budete moci získat během svého studia díky naší rozsáhlé nabídce stáží. Naše kariérní kancelář vám pomůže se stážemi v Polsku i v zahraničí.

Odbornost

Studium na Varšavské škole cestovního ruchu a pohostinství vám poskytne potřebné znalosti, aby se rychle stalo odborníkem na cestovní ruch a rekreaci.

Podřízené společnosti

Studium cestovního ruchu a rekreace vám umožní rozšířit své znalosti v jednom z pěti sub-majorů, které jsou přizpůsobeny potřebám trhu práce.

 • Hlavní dílčí obor: Management cestovního ruchu

Sub-hlavní ideální pro každého, kdo se chce naučit právní, ekonomické a marketingové aspekty globálního cestovního ruchu. Objevíte zásady, kterými se řídí trh cestovního ruchu, jeho produkty a turistické regiony. Mezinárodní projekty a spolupráce s cestovními organizátory vám umožní získat znalosti.

 • Sub-hlavní: Sportovní management

Tento pod-hlavní vám umožní naučit se řídit rekreační a sportovní akce, stejně jako fitness centra. Ještě před absolvováním se aktivně zapojíte do pořádání akcí, a to díky naší úzké spolupráci s organizátory sportovních akcí - trať a pole.

 • Hlavní dílčí obor: Management v hotelovém průmyslu

Máte-li zájem o plánování obchodních aktivit souvisejících s hotelem a jejich propagaci, je tento sub-major pro vás. Prozkoumáte domácí a globální hotelový trh a získáte znalosti o správě ubytování.

 • Sub-hlavní: Management stravování

Tento dílčí obor je zaměřen na všechny, kteří mají zájem o plánování obchodních aktivit souvisejících s cateringem a jejich propagaci. Prozkoumáte domácí i globální trh s potravinovými službami a absorbujete znalosti z oblasti řízení potravin.

 • Dílčí hlavní: Řízení schůzek

Tento pod-hlavní vám umožní naučit se organizovat služební cesty, konference, veletrhy a další obchodní akce. Během studia na Varšavské škole cestovního ruchu a pohostinství budete mít mnoho příležitostí účastnit se mezinárodních kongresů a incentivních výletů. Budete mít také možnost připojit se k MPI (Meeting Professional International), který vám umožní přístup k konferencím, mimo jiné v Londýně, Kodani, Davosu, Düsseldorfu a Barceloně.

Kariéra po studiích

Studium cestovního ruchu a rekreace na Varšavské škole cestovního ruchu a pohostinství zajistí, že jste připraveni na svou vysněnou kariéru. Můžeme vám nabídnout rozumné osnovy a další příležitosti pro rozvoj, jako jsou výcvikové tábory a konference. Tento dílčí obor vám umožní získat praktické dovednosti, s nimiž budete efektivně řídit turistická střediska a obchodní akce.

Výhody studia počítačového inženýrství

 • Kvalifikovaný management

Naše odborné kurzy vás naučí dívat se na svou práci z praktického obchodního úhlu. Budete vědět, jak organizovat obchodní akce a jak jednat v nečekaných situacích.

 • Provozování hotelu nebo stravování

Dozvíte se, jak provozovat provoz hotelu a jak zajistit, aby vaši hosté chtěli přijít znovu. Budete rozšiřovat své znalosti o tom, jak řídit lidi a organizace. Budete vědět, jak efektivně navigovat v mezinárodním prostředí.

 • Management v cestovním ruchu a sportu

Pokud chcete pracovat v dynamickém prostředí, jistě oceníte praktickou povahu našich kurzů, které vás naučí, jak se orientovat na trhu cestovního ruchu a organizovat sportovní akce. Budete mít možnost získat více zkušeností, a to i před absolvováním, účastí na mezinárodních projektech nebo spolupráci s organizátory rekreačních akcí.

Školné

Školné za prezenční a kombinované studium v polských - studentů mimo EU

 • Registrační poplatek: 120 €

 • Školné (za rok): 1 300 €

 • Školné (za semestr): 700 €

Poplatek za prezenční studium v anglickém jazyce *

Občané EU a dalších zemí:

 • Registrační poplatek: 120 €

 • Školné (za rok): 2 000 €

 • Školné (za semestr): 1 100 €

Občané ze zbývajících zemí:

 • Registrační poplatek: 200 €

 • Školné (za rok): 3 000 €

 • Školné (za semestr): 1 600 €

* Skupina občanů jiných zemí, kteří platí stejné poplatky jako občané EU, zahrnuje: občany jiných evropských zemí, všech zemí Severní a Jižní Ameriky, Karibiku a občany Arménie, Ázerbájdžánu, Gruzie, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Mongolsko, Rusko, Tádžikistán, Turkmenistán a Uzbekistán.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy