Keystone logo
Vistula University

Vistula University

Vistula University

Úvod

O nás

Vistula University je spolu s Vistula School of Hospitality (dříve Varšavská škola cestovního ruchu a pohostinství) jedním z hlavních pilířů dynamicky se rozvíjející skupiny univerzit Visly. Obě instituce působí na jednom kampusu ve Varšavě. V roce 2014 se k nim připojila Obchodní univerzita ve Vratislavi a v roce 2018 Józef Gieysztor Academy of Humanities v Pułtusku a Olsztyn University.

Skupina univerzit Vistula znamená 27 let zkušeností na trhu. Spojuje tradici a nejinovativnější trendy ve světě vědy. Univerzity skupiny jsou vázány společným posláním. Poskytujeme mladým lidem znalosti, které budou v budoucnu potřebovat. Vynikáme našimi praktickými studijními profily, které našim absolventům poskytují záruku úspěchu na trhu práce v dynamicky se měnícím ekonomickém prostředí v Polsku a Evropě. Naši akademici jsou uznávaní vědeckými úřady a praktiky. Úzce spolupracujeme s obchodními a mezinárodními organizacemi.

V současné době vzděláváme více než 5000 mladých lidí z 83 zemí. Naši lektori pocházejí ze všech kontinentů a naši studenti mohou v rámci programu Erasmus studovat ve 40 zemích. Otevřenost světu přispívá k jedinečnému vzdělávacímu prostředí Vistula Group of Universities. Polští studenti již nemusí cestovat do zahraničí, pokud chtějí studovat a zdokonalovat své dovednosti v mezinárodním prostředí.

Ve skupině univerzit Vistula čerpáme z energie a příležitostí, které přináší vzájemná spolupráce pěti vysokých škol.

Proč Visla

Vyberte si Vistula University a Vistula School of Hospitality (dříve Varšavská škola cestovního ruchu a pohostinství) Tyto renomované univerzity, založené polskými předními odborníky, jsou na trhu vzdělávání dobře zavedeny. Úzce spolupracujeme s podniky a podporujeme podnikání studentů, což nás činí jedinečnými na polském vzdělávacím trhu.

Výhody

Prestižní diplom

 1. Jsme jedním z pěti nejlepších veřejných a soukromých vysokých škol, podle žebříčku vysokých škol v rámci vzdělávacího portálu Perspektywy 2015.
 2. Podle Domova
 3. Svědčí o tom následující akreditace mezinárodních akademických společností: Světová rada a shromáždění o družstevním vzdělávání, EURASHE, CEEMAN - nejprestižnější manažerská akreditace udělovaná univerzitám.

Získáváte praktické znalosti od renomovaných odborníků

Naše pedagogická a výzkumná fakulta se skládá z odborníků, kteří si sdílejí své znalosti získané v renomovaných firmách a institucích, mezi které patří: profesor Witold Orłowski - bývalý ekonomický poradce prezidenta republiky a člen Národní rozvojové rady, Marek Kulczycki, PhD - prezident FM banky PBP profesor Krzysztof Rybiński - bývalý viceprezident Národní banky Polska, profesor Andrzej Olechowski - bývalý ministr financí a ministr zahraničních věcí, profesor Longin Pastusiak - bývalý viceprezident Parlamentního shromáždění NATO, profesor Jerzy M. Nowak - viceprezident Euroatlantické asociace, profesor Paweł Bożyk - člen Senátu Univerzity OSN v Tokiu, docent Oskar Kowalewski, člen redakční rady časopisu Family Business Review, profesor Jan Fazlagić - odborník na řízení znalostí, vzdělávání, tvořivosti, inovace profesor Roman Fulneczek - bývalý předseda představenstva společnosti Towarzystwo Ubezpieczeniowe Daewoo, docent Wojciech Kostecki - člen Iniciativy Global Security Fellows, Aleksandra Wiktorow, PhD - pojišťovací ombudsman, bývalý ministr práce.

Spoluprací s brilantními vědci z univerzit světové třídy zajišťujeme, aby vzdělání, které nabízíme, odpovídalo skutečným potřebám globálního trhu práce.

Studujete v mezinárodním prostředí

 • Projděte se kolem kampusu a budete slyšet téměř každý světový jazyk.
 • Budete se moci zúčastnit stáží a vzdělávacích projektů v zahraničí, včetně projektů v Německu, Španělsku a Turecku.
 • Pokud si to přejete, můžete se zapojit do programu Erasmus a studovat na jedné z našich 30 partnerských univerzit.
 • Vistula University také pořádá mezinárodní týdenní akci, během které budete mít možnost účastnit se přednášek profesorů ze zahraničí.
 • Vzdělávací portál Perspektywy rozpoznal naše mezinárodní propagační úsilí v soutěži Genius Universitatis 2014. \ t

Připravíme Vás na mezinárodní kariéru

 1. Vistula University vám dává možnost účastnit se stipendijních programů, stáží a mezinárodních projektů realizovaných např. V Číně.
 2. Můžete také využít inovativní studentskou iniciativu JOB SPOT, která organizuje přednášky obchodních specialistů a otevřených dnů zaměstnanců.
 3. Globalizer je dalším unikátním programem. Je to jediný program v Polsku, který umožňuje zahraničním studentům psát své práce formou projektů. Cílem je podpořit naše společnosti zahájením aktivit v zemích původu studentů.

Online programy - studujte kde a kdy chcete

Podle výzkumu Ministerstva práce a sociální politiky jsou programy distančního vzdělávání ideální, pokud jde o odbornou přípravu, neboť dokonale napodobují profesionální práci. V říjnu 2014 jsme vytvořili moderní e-learningovou platformu pro finanční a účetní, ekonomické a manažerské programy. Na platformu m-Vistula lze přistupovat kdekoli a kdykoliv pomocí libovolného zařízení - ať už je to telefon, tablet nebo počítač. Vyděláte stejný typ titulu jako ostatní studenti. Rozdíl spočívá v tom, jak je učební plán organizován - 60% kurzů jsou kurzy distančního vzdělávání. Více informací zde

Stipendia vám pomohou zaplatit školné

Je mnoho možností, od stipendií založených na potřebách až po stipendia pro akademické výsledky, speciální granty na pomoc, stipendia pro zdravotně postižené a stipendia ministerstva pro akademické zásluhy. Více informací naleznete ZDE

Zůstaňte ve formě hraní v jedné z našich sportovních sekcí

K dispozici je skvělá sportovní hala o rozloze přes 600 m2, upravená pro hraní basketbalu, volejbalu, indoorového fotbalu, badmintonu a aerobiku (díky vynikajícímu ozvučovacímu systému). Univerzitní budova nabízí moderní, profesionální vybavení, které vám pomůže zůstat fit a tvarovat své tělo. Studenti mají také možnost využít tenisové kurty, které se nacházejí vedle koleje se slevou 50%.

Studium moderního kampusu

Areál o rozloze 29 000 m2 obsahuje klimatizované pokoje, přednáškové sály s kapacitou pro stovky studentů, prostorné třídy, čítárnu, knihovnu, posilovnu, sportovní centrum a 2 restaurace, kde se podávají jídla a občerstvení z celého světa. V teplejších dnech si můžete odpočinout venku na prostorném dvoře univerzity. Budova je také přístupná pro tělesně postižené.

Mise

Nejlepším způsobem je připravit naše absolventy na jejich budoucí kariéru neustálou modernizací studijní technologie a přizpůsobením našeho studijního programu měnícímu se světu.

Vize 2020

Vistula bude univerzitou, která nejlépe čte výzvy budoucnosti. Chceme být univerzitou první volby pro ty, kteří mají ambice získat znalosti a získat svět.

Místa

 • Warsaw

  Stokłosy,3, 02-787, Warsaw

Otázky