Keystone logo
Virginia Commonwealth University, School of Education Master of Education (M.Ed.) s koncentrací v párech a rodinném poradenství
Virginia Commonwealth University, School of Education

Master of Education (M.Ed.) s koncentrací v párech a rodinném poradenství

Richmond, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 8 025 / per semester *

Na kampusu

* in-state Virginia rezident, plný úvazek poplatek (9-15 úvěry)

Úvod

M.Ed. v poradce vzdělávání se soustředěním na páry a rodinné poradenství je 60-kreditní-hodinový program určený k přípravě studentů na kariéru jako poradci na klinikách, zdravotnických střediscích, školách a soukromé praxi. Program se zaměřuje na školení zaměřené na řešení řady osobních a profesních problémů, kterým jednotlivci čelí, páry a rodiny prostřednictvím systémového rámce. Sekvence kurzu splňuje vzdělávací požadavky jak pro licencovaného profesionálního poradce, tak pro licencovaného manželského a rodinného terapeuta stanovené státním ministerstvem zdravotnických profesí ve Virginii.

Koncentrace párů a rodinného poradenství splňuje požadavky na licenci pro jiné státy, některé státy však mají různé požadavky. Je odpovědností studenta zkontrolovat u státní rady pro udělování licencí, aby ověřil nezbytné požadavky, aby byl způsobilý pro udělení licence, a plánovat splnění těchto požadavků. Program vyžaduje minimálně dva roky studia k dokončení.

Fakulta vynakládá veškeré úsilí, aby pomohla studentům při individualizaci postgraduálního programu tak, aby odpovídal jejich profesionálním potřebám a zájmům. Individualizace však probíhá v prostředí legitimních omezení, která se točí kolem institucionálních, akreditačních a licenčních požadavků. Členové fakulty považují každý program za více než jen souhrn kurzů, a studenti by měli naplánovat veškerou programovou práci se svými fakultními poradci.

Přijímací řízení

Osnovy

Žebříčky

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky