Keystone logo
© Virginia Commonwealth University
Virginia Commonwealth University, School of Education

Virginia Commonwealth University, School of Education

Virginia Commonwealth University, School of Education

Úvod

Ať už vaše kariérní cíle zahrnují zapojení do neziskových organizací, vysokoškolské vzdělání, K-12, nebo vládní subjekty, akademické programy VCU School of Education posouvají učení na novou úroveň. Jako 16. nejlepší veřejná postgraduální vzdělávací škola a 10. nejlepší online mistr ve vzdělávání na základě amerických zpráv a světové zprávy (2023) děláme věci jinak. Jsme neobvyklí na Virginia Commonwealth University (VCU). Transformace životů. Slouží komunitám. Učení zvýšené. Je to víc než jen aspirační slogan. Je to náš účel. Naše hodnoty inovací, začlenění, zaměřené na komunitu, a spolupráce nás denně vede rozmanitostí, spravedlnost, začlenění, a přístup v centru naší práce. Na VCU School of Education, jdeme pěšky. Pojď se s námi projít. VCU byl uznán čtyři roky po sobě jako mistr rozmanitosti časopisem INSIGHT Into Diversity a my ho sledujeme ve VCU School of education s 32% studentů SOE, kteří se identifikují jako rasově menšinovaní. Naše fakulta a zaměstnanci jsou po celém světě známí jako vůdci v oblasti výzkumu a výuky ve vzdělávání, a přinášejí do učebny roky zkušeností ze skutečného světa. Výzkum ukazuje, že rozmanitost je hnací silou excelence, a díky našemu více než 37,4 milionu dolarů externímu financování podporujícímu výzkum máme velký dopad na zpochybňování současného stavu. VCU je zařazen mezi 30 nejinovativnější veřejné univerzity podle US News and World Report, a School of Education je zařazen #13 školní angažovanost National Science Foundation. Pokud jste připraveni být nezastavitelní, připojte se k naší komunitě ještě dnes.

Vize

Být lídrem v responzivitě, řízené potřebami, a vzdělávací postupy založené na výzkumu, které transformují životy těch, kterým sloužíme v našich komunitách, zejména ti, kteří byli historicky marginalizováni.

Mise

Učení a znalosti rozšiřujeme prostřednictvím působivého výzkumu, výuka, a angažovanost poskytovat našim studentům, profesionálové, a komunity s nástroji k vytváření progresivních změn. Připravujeme a podporujeme odborníky, aby vedli změny a informovali sociální, hospodářský, zdravotní, a vzdělávací politika a praxe.

Hodnoty

  • Inovativní - Pěstujte objev, tvořivost, originalita, vynalézavost, a talent.
  • Inkluzivní - Zajistěte prostředí vzájemné důvěry a respektu, kde jsou jednotlivci různého kulturního prostředí, identity, schopnosti, a životní zkušenosti jsou přijaty, zasnoubený, a zmocněn řídit dokonalost a úspěch.
  • Zaměřeno na komunitu - Budujte úmyslné/úmyslné vztahy s okolní komunitou a zapojujte se do akcí zaměřených na potřeby jejích obyvatel.
  • Spolupráce - Podporovat kolegialitu a spolupráci s interními a externími partnery za účelem pokroku v učení, výzkum, a služby.

Místa

  • Richmond

    West Main Street,1015, 23220, Richmond

Otázky