Keystone logo
Vilnius University Master of Business Management v podnikání DeepTech
Vilnius University

Master of Business Management v podnikání DeepTech

Vilnius, Litva

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

01 Sep 2024

EUR 4 975 / per year *

Na kampusu

* Za rok

Úvod

Studenti Vilnius University Business School jsou součástí mimořádného ekosystému vědců, podnikatelů, společností, think tanků, laboratoří, studentů a absolventů v celé Litvě, Evropě i mimo ni.

Program DeepTech Entrepreneurship je jedinečný program MSc, který kombinuje akademické znalosti, akcelerátor start-upu a skutečné zkušenosti s přípravou studentů na to, aby se stali další generací úspěšných podnikatelů v oblasti technologií.

Program MSc DeepTech Entrepreneurship je navržen a implementován společně s Fakultou matematiky a informatiky, Fakultou fyziky a Evropskou organizací pro jaderný výzkum (CERN).

Proč tento program?

Studijní pobyt v CERN1 (Ženeva, Švýcarsko), který studentům umožňuje posoudit možnosti vývoje nového produktu nebo služby jejich navrženého start-upu.

Možnost studentům věnovat se výzkumné práci nebo se zapojit do svých zavedených start-upů mentorovaných našimi profesory.

O co jde?

Program vybavuje studenty špičkovými znalostmi v oblasti inovací a obchodními dovednostmi:

  • Zakladatel
  • Manažer inovací
  • Obchodní vývojář
  • Marketing Professional
  • Technologický podnikatel

© Vilnius University

141907_QB3A3646.jpg

Požadavky na program

  • Bakalářský titul (univerzitní diplom) nebo ekvivalent a alespoň 20 kreditů v oboru managementu a obchodní administrativy a / nebo ekonomiky nebo příslušných pracovních zkušeností v těchto oborech.
  • Kompetence v anglickém jazyce na úrovni, která umožní uspět ve studiu bez ohledu na národnost nebo zemi bydliště (úroveň ne nižší než B2 (podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky).

Pokud vaše kvalifikace a motivace odpovídají programu, obdržíte pozvánku na pohovor s přijímacím výborem na Vilnius University Business School.

Studenti závěrečného ročníku jsou vítáni, pokud se jejich studium dokončí před datem zahájení programu MSc.

Jste ten pravý?

  • Hledáme studenty z celé Evropy a globálně, kteří mají velký zájem o technologie, podnikání a strategické vedení.
  • Měli byste také mít touhu řešit tyto problémy vývojem technologických řešení s potenciálem komercializace. Neváhejte a přineste své vlastní nápady.
  • Jste špičkový student se zájmem o studium v mezinárodním kontextu.

Kariérní možnosti

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky