Keystone logo
Vilnius University Master in Business Process Management
Vilnius University

Master in Business Process Management

Vilnius, Litva

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

01 Sep 2024

EUR 4 980 / per year

Smíšené, Dálkové studium

Úvod

Cílem studijního programu je vychovat magistry v obchodních studiích, kteří jsou schopni implementovat podnikové procesy, adaptovat se na výzvy současného a dynamického podnikatelského prostředí, kreativně využívat nástroje analýzy podnikových procesů, připravovat a průběžně realizovat strategická rozhodnutí uznávající podnikání jako holistické a neomezené na roztříštěná řešení úkolů.

Vy a vaši kolegové obvykle již podnikáte nebo pracujete v podnikatelských subjektech, proto se potýkáte s podobnými problémy. Naši profesoři jsou však otevření a zkušení odborníci zaměření na to, aby vám pomohli. Značná poptávka po profesionálech v této oblasti spolu s nabytými znalostmi otevírá možnosti uplatnění v obchodních společnostech a organizacích veřejného sektoru po celém světě. Během studia získáte příležitost strávit semestr na nejlepších univerzitách v zahraničí. Po úspěšném absolvování dostanete šanci odjet na 6měsíční mezinárodní stáž do společnosti.

Proč tento program?

  • Zkušení lektoři, profesoři a obchodníci poskytují studentům solidní teoretické a praktické znalosti a pomáhají rozvíjet profesní dovednosti pro trh práce.
  • Odbornou stáž lze absolvovat jak v Litvě, tak i v zahraničí.
  • Absolventi jsou na trhu práce velmi žádaní a nejvyšší manažeři dostávají nejvyšší platy.

Výsledek programu

Kariérní možnosti

Osnovy

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky