Keystone logo
Vilnius University Magistr v řízení mezinárodních projektů
Vilnius University

Magistr v řízení mezinárodních projektů

Vilnius, Litva

3 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

01 Sep 2024

EUR 4 975 / per year *

Na kampusu

* 10% sleva dostupná pro všechny žadatele do 15. května 2022. 3 989 € ročně pro absolventy VU, kteří se přihlásí do 15. května 2022

Úvod

International Project Management je unikátní mezinárodní modulární program pro pracující studenty. Cílem je připravit vysoce kvalifikované odborníky na projektový management, kteří budou schopni vytvářet harmonii v chaosu a být skutečnými vedoucími týmů v projektech, programech a portfoliích v obchodním i soukromém sektoru.

Program byl navržen v úzké spolupráci s Litevskou asociací projektového managementu. Na programu se aktivně podílejí projektoví manažeři z obchodních společností. Také logika programu je založena na International Competence Baseline IPMA (International Project management Association www.IPMA.Ch). Absolventi Mezinárodního projektového managementu se mohou ucházet o mezinárodní certifikaci IPMA D Level. Certifikáty IPMA jsou široce uznávány v globální společnosti projektového řízení.

Proč tento program?

  • Projektové řízení od A do Z. Zvládnete nastavit organizační strukturu projektu, připravit Business Case, pracovat s Projektovou radou/Řídícím výborem.
  • Vedení pracovních týmů. Budete umět formovat, řídit a vést projektové týmy, přebírat odpovědnost za kvalitu jejich práce i práce jejich podřízených a hodnotit.
  • Analytické schopnosti. Budete schopni analyzovat a kriticky zhodnotit řadu informací souvisejících s vaším oborem povolání.
  • Komunikační dovednosti. Zvládnete efektivně komunikovat v týmu, s kolegy na různé úrovni pracovních pozic, obchodními partnery a zákazníky.
  • Rozhodování. Zvládnete analyzovat složité situace a efektivně činit podložená rozhodnutí.
  • Reprezentace. Budete moci reprezentovat tým a organizaci.
  • Etika. Budete schopni uplatňovat etické principy podnikatelské etiky ve svém výkonu.

Výsledek programu

Kariérní možnosti

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky