Keystone logo
Vilnius University Magistr v jazycích a kulturách regionu Severského a Baltského moře
Vilnius University

Magistr v jazycích a kulturách regionu Severského a Baltského moře

Vilnius, Litva

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

01 Sep 2024

EUR 5 266 / per year *

Na kampusu

* poplatek za přihlášku 100 EUR

Úvod

Master in Languages ​​and Cultures of the Nordic and Baltic Sea Region je zastřešující program, který studentům umožňuje prohloubit si znalosti o kultuře a studovaném jazyce (norština, dánština, švédština, finština, ruština, lotyština, polština nebo němčina) a také důsledně rozšiřovat svou specializaci tak, aby zahrnovala mezikulturní pohled. Nabízí se několik tematických kurzů, které se zaměřují na sociokulturní vývoj komunity studované v širším kontextu východní, střední a severní Evropy.

Studenti se mohou specializovat na literární a kulturní vědy nebo (socio)lingvistiku nebo si vybrat předměty volně kombinující tyto obory. Program zahrnuje spolupráci s obdobnými programy na jiných univerzitách v regionu. Vyučovacím jazykem je angličtina. Vstupní podmínkou je znalost jazyka zvolené specializace na úrovni B1.

Proč zvolit tento program?

  • Garantujeme vám interkulturní, interdisciplinární a mezinárodní obsah
  • Příležitosti ponořit se do špičkových oblastí lingvistického a kulturního výzkumu, jako je studium městské kultury, aspekty genderu, přírody a technologie
  • Příležitosti specializovat se na kulturní nebo (socio-)lingvistické obory a také přizpůsobit si studium výběrem širšího interkulturního nebo interdisciplinárního profilu.
  • Kreativní a inovativní metody studia a přátelské studijní prostředí
  • Možnost studia dalších jazyků regionu

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky