Keystone logo
Villanova University MsC v oboru výpočetní techniky
Villanova University

MsC v oboru výpočetní techniky

Villanova, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Tento absolventský program poskytuje odborné znalosti v oblasti aplikovaného a základního výpočtu prostřednictvím nabídky kurzů v oblasti počítačových systémů, teorie, jazyků a algoritmů. Je navržen tak, aby připravil studenty na kariéru počítačového profesionála, i když někteří studenti pokračují v doktorském studiu.

Katedra počítačových věd ve Villanově nabízí možnosti postgraduálního studia, které jsou relevantní, flexibilní a cenově dostupné. Díky kampusovým i online nabídkám a možnostem studia na plný nebo částečný úvazek nabízíme velkou flexibilitu za výjimečnou hodnotu.

Můžete získat magisterský titul v oboru informatiky, magisterský program v oboru softwarového inženýrství nebo plně online certifikát absolventa ve zdravotnické informatice. Vysokoškoláci mohou také nastartovat svůj absolventský titul v našich kombinovaných programech.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy