Keystone logo
Villanova University MA v liberálních studiích
Villanova University

MA v liberálních studiích

Villanova, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Studenti LST začínají program dvěma základními kurzy, jedním starověkým a jedním moderním. Kurzy LST Foundation (starověké a moderní) slouží k tomu, aby příchozím studentům LST poskytly široké zázemí v některých klíčových textech a myšlenkách světové civilizace. Kromě toho poskytují studentům LST úvod do dovedností a očekávání, které jsou v souladu s prací absolventa v humanitních a sociálních vědách.

Po absolvování požadovaných kurzů Nadace si student může zvolit 21 kreditů (sedm kurzů se třemi kredity nebo skupiny tří kurzů s jedním kreditem) z nabídky pravidelných postgraduálních kurzů v rámci Liberal Studies nebo v ostatních postgraduálních katedrách humanitní a sociální vědy ve Villanově. V kurikulu je na výběr téměř 200 kurzů. Téměř všechny kurzy jsou nabízeny pozdě odpoledne a večer a jsou nabízeny po celý rok. Aby byla zajištěna šíře expozice více oborům, mohou studenti absolvovat nejvýše tři kurzy v jednom absolventském oddělení (s výjimkou liberálních studií; studenti mohou absolvovat tolik kurzů liberálních studií, kolik chtějí).

Posledním kurzem je Directed Readings, který slouží jako vrcholný projekt studentského studijního programu v rámci Liberal Studies. Níže naleznete úplný popis požadavku na přímé čtení.

Všechny kurzy, včetně požadavku Directed Readings, vybere student po konzultaci se svým akademickým poradcem. Očekává se, že při splnění požadavků programu Liberální studia si student vybere kurzy, které tvoří integrovaný studijní program, buď formovaný individuálními zájmy studenta, nebo formovaný prostřednictvím programů certifikátů.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy