Keystone logo
Villanova University

Villanova University

Villanova University

Úvod

Villanova University je katolická augustiniánská komunita vysokoškolského vzdělávání, která se zavázala k dokonalosti a rozdílu v objevování, šíření a aplikaci znalostí. Univerzita inspirovaná životem a učením Ježíše Krista je založena na moudrosti katolické intelektuální tradice a podporuje hlubší porozumění vztahu mezi vírou a rozumem.

Villanova zdůrazňuje a oslavuje svobodná umění a vědy jako základ pro všechny akademické programy. Univerzitní komunita vítá a respektuje členy všech vyznání, kteří se snaží pěstovat zájem o společné dobro a kteří sdílejí nadšení pro výzvu odpovědného a produktivního občanství za účelem budování spravedlivého a mírového světa.

Při plnění tohoto poslání se zavazujeme k akademické dokonalosti, našim hodnotám a tradicím a našim studentům, absolventům a globální komunitě.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Villanova

    Lancaster Avenue,800, 19085, Villanova

    Otázky