Keystone logo
Victoria University of Wellington Mistr muzejní a památkové praxe – MMHP
Victoria University of Wellington

Mistr muzejní a památkové praxe – MMHP

Wellington, Nový Zéland

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

01 Dec 2024

24 Feb 2025

NZD 14 563 / per course

Na kampusu

Úvod

Začněte kariéru v muzeu a památkovém sektoru nebo vezměte svou stávající kariéru novým směrem s flexibilní řadou odborných a akademických kvalifikací.

Zrychlete svou kariéru v muzeu a památkovém sektoru

Získejte praktické dovednosti, teoretické znalosti a zkušenosti ze sektoru, které potřebujete pro práci muzejního a kulturního profesionála. Vyberte si z flexibilní nabídky kvalifikací, které lze všechny splnit za rok.

Připojit se

Připojte se k programu, který je nedílnou součástí novozélandského muzejního a kulturního sektoru. Byl navržen pro tento sektor a s ním, aby vám poskytl profesionální rozvoj, který potřebujete pro kariéru v GLAM (galerie, knihovny, archivy a muzea) nebo správu dědictví.

S využitím bohatých kulturních zdrojů Wellingtonu se vydáte na četné exkurze a setkáte se s odborníky z místních organizací i s akademiky se silnými místními a mezinárodními sítěmi spolu s vysoce kvalifikovanými odborníky z tohoto sektoru.

Flexibilní kvalifikace

Vyberte si z řady flexibilních kvalifikací a kurzů, které vyvažují vyučované hodiny a pracovní zkušenosti, akademický výzkum a odborné dovednosti, teorii a praxi.

Kvalifikace jsou součástí odstupňované rodiny, přičemž každá se započítává do dalšího kroku. To vám umožní vybrat si kvalifikaci, která nejlépe vyhovuje vaší aktuální situaci, a později na ní stavět, pokud si budete přát.

Budujte praktické zkušenosti

Učte se při práci během stáže v jedné z desítek organizací zapojených do programu. Pokud děláte MMHP, budete mít také příležitost pro pokročilé odborné školení a pracovní zkušenosti prostřednictvím delší stáže.

Získáte praktické zkušenosti, navážete cenné kontakty a naučíte se od profesionálů.

Kulturní ponoření

Seznamte se s tikanga Māori prostřednictvím naší každoroční Wānanga v Hongoeka marae. Zjistěte více o smlouvě z Waitangi a o tom, jak formovala muzejní a kulturní organizace na Novém Zélandu, a zjistěte o výzkumných procesech Māori, s Māori a pro Māori.

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky